Rainbow: Pierwszego dnia 1000 sprzedanych wycieczek na Lato 2019

Filip Frydrykiewicz

We wtorek wystartowała w biurze podróży Rainbow przedsprzedaż wakacji na lato 2019 roku. Pierwszego dnia wyjazdy zarezerwowało 1000 osób

Jak mówi dyrektor marketingu touroperatora Emilia Bratkowska, trzy najczęściej wybierane przez klientów kierunki to Turcja, Zakintos i północna część Cypru.

Przy okazji uruchomienia sprzedaży Lata 2019 Bratkowska informuje też z jakich lotnisk touroperator będzie zabierał czarterami klientów w nowym sezonie.

Na katowickim lotnisku, które oferuje najwięcej połączeń czarterowych w Polsce, poza Warszawą Rainbow oferuje 40 różnych kierunków wakacyjnych w tym nowości – greckie wyspy Lesbos i Kalimnos.

Kolejnym co do liczby kierunków są Poznań (30 kierunków) i Gdańsk (21 kierunków). W tym roku pierwszy raz klienci Rainbow polecą z Poznania na tunezyjską wyspę Dżerbę, na grecki Peloponez i na Lesbos. Z Gdańska natomiast nowościami są Dżerba, Fuerteventura, a także tureckie wybrzeże w okolicach Dalamanu i portugalski region Algarve.

Najwięcej nowości pojawia się na lotnisku we Wrocławiu, pięć kierunków: Fuerteventura, Hurghada, Dżerba, Turcja Egejska z wylotem do Dalamanu i Algarve. Również łódzkie lotnisko, po sukcesie czarteru do Bułgarii tego lata, zyska na lato 2019 roku nowe połączenia czarterowe z Rainbow – tym razem będą to kierunki, które od lat cieszą się popularnością: Zakintos, Dubrownik i Riwiera Turecka. Oprócz tego zostanie oczywiście Bułgaria, która będzie dostępna dwa razy w tygodniu – we wtorki i w piątki.

Na południu Polski klienci z Rzeszowa mogą polecieć na greckie wyspy – Korfu, Rodos, Zakintos i Lesbos, które są w tym roku nowościami. Oprócz tego Rainbow kolejny raz oferuje Bułgarię. Z Krakowa natomiast w ofercie można znaleźć Korfu, Rodos i Riwierę Turecką.

Klienci z Bydgoszczy i Torunia którzy chętnie korzystają z bydgoskiego lotniska mają na wakacje 2019 roku do wyboru Korfu i Zakintos, Bułgarię i Riwierę Turecką, a także kolejny raz czarter do Dubrownika, dzięki któremu można zarezerwować wczasy w Chorwacji i Czarnogórze.

Na lato 2019 roku Rainbow oferuje również wyloty ze Szczecina – na początek dwa kierunki – Korfu i Riwiera Turecka.

Absolutną nowością jest pierwsze połączenie wakacyjne z lotniska w Modlinie – stąd będzie można polecieć na grecką wyspę Zakintos.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polski paszport coraz cenniejszy

O trzynaście miejsc do góry awansowała Polska w rankingu krajów z najcenniejszymi paszportami świata. ...

Pół tysiąca greckich plaż pod Błękitną Flagą

514 plaż, marin i jachtów w Grecji dostało w tym roku certyfikat Błękitnej Flagi. ...

Rosjanie zdefiniowali all inclusive

Kiedy standard jest all inclusive, a kiedy już ultra all inclusive? Władze Krasnodaru postanowiły ...

ETI łowi pracowników w Neckermannie

Ewelina Żółkowska, specjalistka od marketingu w Neckermannie, rozpocznie wkrótce pracę na takim samym stanowisku ...

Londyn Luton nową bazą Wizz Aira

Od 18 czerwca należący do taniej linii lotniczej Wizz Air airbus A380 będzie latał ...

LOT lata i zarabia

Prawie 200 milionów złotych zarobił LOT na działalności podstawowej, czyli przewozie pasażerów, w 2016 ...