Rainbow zaprasza osoby 50+, które nie chcą być seniorami

Fot. AFP

Biuro podróży Rainbow wprowadza na 2020 rok oferty dla klientów powyżej pięćdziesiątego roku życia. Nazwało to „Spokojne wakacje 50+”.

Z przeprowadzonych na zlecenie touroperatora badań „wyłonił się obraz współczesnych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków, którzy mają wciąż dużo apetytu na życie, mają ochotę zadbać o swoje potrzeby i poznawać świat. Są wciąż młodzi duchem i nie chcą by mówić o nich ‚seniorzy’, czy nawet ‚dojrzali’. Zainteresowani są błogim wypoczynkiem na śródziemnomorskich plażach i nieforsującymi wakacyjnymi aktywnościami” – wyjaśnia w komunikacie biuro podróży. Te aktywności to niezbyt intensywne wycieczki fakultatywne, spacery, robienie zdjęć i odwiedzanie restauracji z lokalnymi daniami.

Dodatkowo, jak wynika z analizy danych demograficznych, grupa zamożnych i aktywnych ludzi w wieku co najmniej 50 lat szybko rośnie – zauważa Rainbow.

W ramach „Spokojnych wakacji 50+” klienci biura podróży znajdą wczasy w Turcji, Grecji i Hiszpanii, organizowane przed i po szczycie sezonu, czyli wtedy „kiedy w tych lubianych i popularnych kierunkach panują bardzo przyjemne temperatury, nie ma tłumów turystów, a wszystko to razem sprzyja relaksowi, zwiedzaniu i bezstresowemu spędzaniu czasu”.

Jak zapewnia touroperator, „Spokojne wakacje 50+” „mają bardzo atrakcyjną cenę, bo osoby 50+ to rozważni i gospodarni nabywcy”.  W cenę wyjazdów wliczone są przeloty, zakwaterowanie w hotelach trzy- lub czterogwiazdkowych, trzy posiłki z napojami lub wyżywienie w formule all inclusive, jedna wycieczka lokalna i opieka polskojęzycznego rezydenta. Takich programów jest na sezon letni 2020 w ofercie touroperatora dwanaście.

WIĘCEJ CZYTAJ: Rainbow: Nasi klienci zażyczyli sobie więcej wygód

Mogą Ci się również spodobać

Pierwszy Best Western Premier w Rzeszowie

W stolicy Podkarpacia otwarto nowy hotel działający w ramach sieci Western Hotels & Resorts ...

Kibice Legii odstraszają od przyjazdu do Polski

Decydujecie się na własne ryzyko – napisały władze holenderskiego klubu Ajax Amsterdam w komunikacie ...

Ryanair redukuje loty, zbyt optymistycznie ocenił popyt

Ryanair ogłosił, że zmniejszy liczbę lotów we wrześniu i październiku o 20 procent. Decyzja ...

Chcesz katalog? Dostaniesz taki, jak lubisz

Katalog, w którym znajdą się tylko wycieczki i kierunki wybrane przez klienta, opatrzony jego ...

Polonia pomoże zlikwidować wizy do USA?

Koalicja na rzecz zniesienia wiz do Stanów Zjednoczonych zwróciła się o pomoc do amerykańskiej ...

Wczasy w maseczce w czasach pandemii

Mycie rąk, zakryta twarz w lobby hotelu, skarpetki na zmianę w sali zabaw czy ...