Rainbow zaprasza osoby 50+, które nie chcą być seniorami

Fot. AFP

Biuro podróży Rainbow wprowadza na 2020 rok oferty dla klientów powyżej pięćdziesiątego roku życia. Nazwało to „Spokojne wakacje 50+”.

Z przeprowadzonych na zlecenie touroperatora badań „wyłonił się obraz współczesnych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków, którzy mają wciąż dużo apetytu na życie, mają ochotę zadbać o swoje potrzeby i poznawać świat. Są wciąż młodzi duchem i nie chcą by mówić o nich ‚seniorzy’, czy nawet ‚dojrzali’. Zainteresowani są błogim wypoczynkiem na śródziemnomorskich plażach i nieforsującymi wakacyjnymi aktywnościami” – wyjaśnia w komunikacie biuro podróży. Te aktywności to niezbyt intensywne wycieczki fakultatywne, spacery, robienie zdjęć i odwiedzanie restauracji z lokalnymi daniami.

Dodatkowo, jak wynika z analizy danych demograficznych, grupa zamożnych i aktywnych ludzi w wieku co najmniej 50 lat szybko rośnie – zauważa Rainbow.

W ramach „Spokojnych wakacji 50+” klienci biura podróży znajdą wczasy w Turcji, Grecji i Hiszpanii, organizowane przed i po szczycie sezonu, czyli wtedy „kiedy w tych lubianych i popularnych kierunkach panują bardzo przyjemne temperatury, nie ma tłumów turystów, a wszystko to razem sprzyja relaksowi, zwiedzaniu i bezstresowemu spędzaniu czasu”.

Jak zapewnia touroperator, „Spokojne wakacje 50+” „mają bardzo atrakcyjną cenę, bo osoby 50+ to rozważni i gospodarni nabywcy”.  W cenę wyjazdów wliczone są przeloty, zakwaterowanie w hotelach trzy- lub czterogwiazdkowych, trzy posiłki z napojami lub wyżywienie w formule all inclusive, jedna wycieczka lokalna i opieka polskojęzycznego rezydenta. Takich programów jest na sezon letni 2020 w ofercie touroperatora dwanaście.

WIĘCEJ CZYTAJ: Rainbow: Nasi klienci zażyczyli sobie więcej wygód

Mogą Ci się również spodobać

Grzegorz Karolewski kieruje sprzedażą w ETI

Dyrektorem handlowym w biurze podróży ETI został Grzegorz Karolewski, znany wcześniej z kierowania Oasisem ...

Pierwsze certyfikaty polskich marek turystycznych rozdane

Lublin, Toruń, Śląsk Cieszyński, Beskidy i Kraina Lessowych Wąwozów to pięć pierwszych turystycznych marek ...

Greccy przedsiębiorcy turystyczni oszukują państwo

Co drugi hotel lub restauracja w Grecji oszukuje na podatkach lub łamie prawo pracy ...

Santa Barbara zagrożona przez ogień

Już ponad 900 budynków w Kalifornii strawił pożar oceniany jako jeden z największych w ...

CPK szansą dla całego regionu

Centralny Port Komunikacyjny przyciąga uwagę biznesu z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych, ...

Śnieg paraliżuje lotnisko Szeremietiewo

Na moskiewskim międzynarodowym lotnisku Szeremietiewo odwołano dziś 118 odlotów i przylotów, w tym do ...