TUI Deutschland daje darmowe noclegi

Fot. AFP

W 230 hotelach oferowanych na nadchodzącą zimę klienci TUI Deutschland dostaną dwie noce gratis. By skorzystać z promocji, muszą kupić wycieczkę do kraju śródziemnomorskiego z wyjazdem od 1 listopada 2020 do 30 kwietnia 2021 roku.

TUI Deutschland zachęca klientów do zimowych zakupów, oferując im dwa darmowe noclegi przy wylotach do krajów basenu Morza Śródziemnego w terminach od 1 listopada 2020 do 30 kwietnia 2021 roku. Promocja dotyczy wybranych obiektów – w sumie jest ich 230, a wśród nich hotele sieci TUI Blue, TUI Magic Life, TUI Suneo, RIU i TUI Kids Club. Klienci muszą zamówić imprezę turystyczną na co najmniej siedem dni, a rezerwację zrobić do 7 września.

CZYTAJ TEŻ: TUI Deutschland kusi zniżkami

Jeśli ktoś woli zimą odpoczywać aktywnie na nartach lub snowboardzie, może skorzystać z podobnej oferty dostępnej w programie z dojazdem własnym. Do wyboru są te same terminy z wyjątkiem Bożego Narodzenia i sylwestra, ale z uwzględnieniem Wielkanocy. Oferta dostępna jest w salonach własnych TUI oraz na tui.com.

By przekonać turystów do szybkich decyzji, TUI zezwala na bezpłatną zmianę rezerwacji do 14 dni przed wyjazdem – ta promocja obowiązuje przy złożeniu zamówienia do 30 września tego roku z terminem wyjazdu do 31 grudnia. Oferty można zamieniać także w ramach kolejnych sezonów, aż do 31 października przyszłego roku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kraków: Turyści wydają za mało

12,9 miliona turystów odwiedziło Kraków w 2017 roku. To więcej o 6 procent niż ...

Lesbos szacuje szkody po trzęsieniu ziemi

Na greckiej wyspie Lesbos trwa usuwanie szkód wywołanych przez wczorajsze trzęsienie ziemi, w wyniku ...

FlixMobility zachęca do dzielenia samochodów

Spółka FlixMobility, operator połączeń autobusowych i kolejowych, uruchamia usługę carpoolingu, który polega kojarzeniu kierowców ...

We wrześniu ponad 24 milionów pasażerów kolei

Z usług polskich kolei we wrześniu tego roku skorzystało 24,1 mln pasażerów. To o ...

POT pokaże Polskę rodzimym agentom turystycznym

Polska Organizacja Turystyczna zorganizuje podróże studyjne po Polsce dla krajowych agentów turystycznych. Ma to ...

Policja radzi, by omijać dziś Brukselę

Dziś w Brukseli odbędzie się demonstracja zorganizowana przez trzy największe centrale związkowe. Spodziewany jest ...