TUI Deutschland kusi zniżkami

Fot. AFP

Do 250 euro zniżki na wybrane imprezy turystyczne – tak TUI Deutschland próbuje pobudzić popyt na wyjazdy w sezonie letnim.

Niemcy mogą się powoli szykować do zagranicznych podróży. Z tej okazji TUI Deutschland wystartował z kampanią „Welcome back”, w ramach której oferuje do 250 euro zniżki od osoby. Promocja dotyczy wybranych ofert w 200 hotelach i klubach, wśród nich również z sieci TUI Blue, TUI Magic Life, TUI Suneo, Robinson, Riu i obiektach rodzinnych TUI Kids Club.

Wszystkie hotele marek TUI działają w reżimie sanitarnym. TUI zapewnia, że w tym sezonie programy animacyjne i sportowe będą zorganizowane tak, by klienci bezpiecznie mogli z nich skorzystać. Szczególną wagę koncern przykłada do organizacji pracy klubów dla dzieci – grupy będą mniejsze, większość zajęć odbywać się będzie na zewnątrz, a zabawki i meble będą regularnie dezynfekowane.

CZYTAJ TEŻ: Klienci krytykują, TUI przeprasza

Większość hoteli w Bułgarii, Grecji, Włoszech, Chorwacji, Portugalii i Hiszpanii otworzy się w czerwcu. Niektóre obiekty w Niemczech już obsługują klientów. Z tych zagranicznych pierwszy ruszył (15 czerwca) TUI Blue Jadran w Chorwacji.

Oferta specjalna w ramach kampanii „Welcome back” dostępna jest do 22 czerwca. Promocja dotyczy pobytów co najmniej siedmiodniowych w terminie od 9 czerwca do 30 września organizowanych pod markami TUI i airtours. Tygodniowy urlop na Majorce w czterogwiazdowym hotelu ze śniadaniem z wylotem ze Stuttgartu można kupić po podaniu kodu zniżkowego już od 449 euro od osoby (w pokoju dwuosobowym).

ZOBACZ TAKŻE: TUI sprzedaje przez Booking.com

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Turismo de Portugal: Szukajcie inspiracji w książkach

Na czas kwarantanny narodowa organizacja turystyczna Portugalii zmieniła hasło promocyjne VisitPortugal na ReadPortugal i ...

Kuba: Turystyka wraca do życia po Irmie

Porty lotnicze w Hawanie i w Varadero działają już bez zakłóceń. Także inne lotniska ...

GUS: Warszawa najlepsza, ale Kraków tuż za nią

Warszawa, Kraków i, daleko za nimi w tyle, Wrocław to – zdaniem Głównego Urzędu ...

TUI prosi agentów o radę

Niemieckie TUI mocniej zaangażuje się w interakcję ze swoją siecią sprzedaży. Liczy, że eksperci ...

Wpuścił pasażerkę do kokpitu – więcej nie poleci

Pilot chińskich linii lotniczych Air Guilin został zawieszony za wpuszczenie młodej kobiety do kokpitu ...

Rekordowy lipiec w Jasionce

Prawie 72 tysiące pasażerów odprawiło w lipcu lotnisko w podrzeszowskiej Jasionce. To rekord w ...