TUI sprzedaje przez Booking.com

Fot. www.tuigroup.com

Ponad 70 tysięcy wycieczek, biletów do atrakcji i na wydarzenia, które można kupić przez należącą do Grupy TUI platformę Musement, będzie dostępnych jeszcze tego lata na Bookingu.com.

Musement to platforma, na której znajdują się propozycje wycieczek fakultatywnych, atrakcji i innych produktów dodatkowych, z których turysta może skorzystać w odwiedzanym miejscu, takich jak usługi spa i wellness, bilety do muzeów, atrakcji turystycznych i na wydarzenia. Dzięki niej klienci mogą rezerwować usługi dodatkowe w momencie zakupu wyjazdu w TUI. W zeszłym roku koncern sprzedał 10 milionów takich ofert.

Grupa TUI podpisała z Booking.com umowę o współpracy strategicznej, na mocy której ponad 70 tysięcy ofert z Musement będzie sprzedawanych również przez Booking.com. Zakłada ona, że Musement będzie pierwszym partnerem w tej dziedzinie.

CZYTAJ TEŻ: Musement dostępny po polsku

TUI podkreśla w komunikacie, że także klienci, którzy będą chcieli spędzić wakacje we własnym kraju, znajdą tam wiele pomysłów na zorganizowanie czasu wolnego. Plan zakłada pozyskanie nie tylko klientów wyjeżdżających na urlop poza miejsce zamieszkania, ale również tych, którzy na wakacje zostaną w domu, ale chcieliby w tym czasie spędzić czas niestandardowo.

Dla Grupy TUI partnerstwo z Bookingiem oznacza przyspieszenie zmiany modelu biznesowego z tradycyjnego na cyfrowy – to cel, o którym wielokrotnie mówił prezes Grupy TUI Friedrich Joussen. – Rozwój sprzedaży atrakcji w internecie to najważniejszy element strategii cyfryzacji TUI – mówi dyrektor zarządzający TUI Destination Experiences David Schelp.

ZOBACZ TAKŻE: TUI będzie firmą internetową

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Tunezja ma nowego ministra turystyki

Były prezes tunezyjskiego stowarzyszenia biur podróży, Mohamed Ali Toumi, zastąpi na stanowisku ministra turystyki ...

Unia za zniesieniem wiz dla Gruzinów

Jest zgoda Parlamentu Europejskiego na zniesienie wiz dla obywateli Gruzji podróżujących do Unii. Europosłowie ...

Kopalnia Soli „Wieliczka” gościła ponad 1,8 miliona turystów

O 116 tysięcy, do ponad 1,8 miliona wzrosła liczba turystów, którzy w minionym roku ...

Wypadek statku w Tajlandii – utonęło co najmniej 21 turystów

Nieopodal wybrzeży tajlandzkiej wyspy Phuket na Morzu Andamańskim zatonął statek przewożący chińskich turystów Nieopodal ...

Rewolucja w Ryanairze – O’Leary zgadza się na związki zawodowe

Pod presją żądań pilotów popartych zapowiedzią strajku przed świętami, prezes Ryanaira, Michael O’Leary, zgodził ...

Członek zarządu OLT Express: Wierzyłem w Amber Gold

Marcin P. na pytanie, czy ma świadomość, ile pieniędzy potrzeba, by zbudować rynek dla ...