DER Touristik przecenia Turcję o połowę

Fot. Pixabay

DER Touristik ogłosił, że przywraca Turcję do swojej oferty. W programie znalazło się 300 hoteli, a rabaty sięgają 50 procent.

W ofercie touroperatorów należących do DER Touristik (Dertour, ITS, Jahn Reisen i ADAC Reisen) znalazło się 300 hoteli w Turcji – 250 na Riwierze Tureckiej i 50 na wybrzeżu Morza Egejskiego. W tym sezonie można skorzystać z przecen sięgających 50 procent – podaje koncern w informacji prasowej. Pobyty można łączyć z przelotami realizowanymi codziennie z 16 niemieckich lotnisk do Antalyi i kilka razy na tydzień do Dalamanu, Bodrum i Izmiru.

Koncern wprowadził elastyczne zasady rezygnacji – w wycieczkach zamówionych do końca września z wylotem w październiku można zmienić kierunek lub termin wyjazdu do 14 dni przed wylotem. Cena nowej rezerwacji musi wynosić co najmniej 50 procent pierwotnej. Ta promocja nie obejmuje jednak ofert tworzonych dynamicznie, rejsów wycieczkowych, biletów lotniczych i wejściówek na przedstawienia.

CZYTAJ TEŻ: DER Touristik zapłaci 2 procent więcej prowizji

DER Touristik dokłada też do wszystkich lotniczych wycieczek zorganizowanych z terminem wylotu do końca roku pakiet bezpieczeństwa na pokrycie kosztów zakwaterowania w miejscu wypoczynku przez 14 dni, jeśli klient będzie musiał odbyć kwarantannę, przy założeniu, że nie są one przejmowane przez rząd. Firma opłaci też koszt lotu powrotnego. Maksymalna kwota odpowiedzialności, którą bierze na siebie koncern, to 3,5 tysiąca euro od osoby.

Jako przykład atrakcyjnej oferty DER Touristik podaje wyjazd z ITS do hotelu Side Star Resort w Side – tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive z wylotem 21 października z Friedrichshafen kosztuje od 429 euro od osoby. Z kolei w hotelu Primasol Telatiye Resort w Alanyi za siedem dni z all inclusive trzeba zapłacić od 339 euro.

ZOBACZ TAKŻE: DER Touristik kupuje sieć salonów sprzedaży

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Prezes POT zaprasza na TT Warsaw

Bardzo dziękuję organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań i zapewnienie unikatowego klimatu, który ...

Gigantyczne kłopoty Deutsche Bahn

Niemieckie koleje Deutsche Bahn (DB) znalazły się w kryzysie finansowym. Tylko w tym roku ...

Egipt: Lotnisko co 200 kilometrów

Na egipskim wybrzeżu Morza Czerwonego co 200 kilometrów będzie znajdować się lotnisko pasażerskie. Ma ...

Egipcjanie wybiorą radnych

Po tym jak w wyborach prezydenckich urzędujący prezydent uzyskał 97 procent poparcia, władze w ...

Niemcy polubili hotele dla dorosłych

Niemieccy touroperatorzy notują coraz większe zainteresowanie pobytami w hotelach dla dorosłych. Wzrost sprzedaży noclegów ...

Wzrosło zagrożenie lawinowe na Babiej Górze

Do trzeciego stopnia podnieśli zagrożenie lawinowe na północnych stokach Babiej Góry w Beskidach ratownicy ...