Sun&Fun planuje 25-procentowy wzrost

Post Image

Wakacje 2020 roku w egipskich kurortach Hurghada i Marsa Alam oraz w Tunezji kontynentalnej i na Dżerbie można od dzisiaj rezerwować w biurze podróży Sun & Fun Holidays

O miesiąc wcześniej niż przed rokiem Sun&Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż oferty na kolejne lato. Na razie udostępniło „najchętniej wybierane hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach”, czyli w Egipcie (Hurghada i Marsa Alam) i Tunezji (Tunezja kontynentalna i Dżerba).

– Hotele, które już można rezerwować to najlepsze obiekty, które sprzedają się najszybciej – mówi dyrektor generalny Sun&Funa Semir Hamouda. – Są wśród nich na przykład hotele należące do sieci Sunrise, na które mamy wyłączność na polskim rynku.

Sukcesywnie touroperator będzie dodawać kolejne obiekty i propozycje wypoczynku: w Egipcie w Szarm el-Szejk, w Turcji, Bułgarii, Albanii i w Grecji na Krecie. – W sumie planujemy zwiększyć nasz program czarterowy na nowy sezon o 25 procent – deklaruje Hamouda.

Już dziś wiadomo, że w sezonie Lato 2020 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, ale ich lista też jeszcze ma się wydłużyć.

Nowością – zaznacza touroperator – i dużym udogodnieniem dla klientów, którzy dokonają rezerwacji w Sun&Fun w przedsprzedaży, będzie możliwość bezpłatnej, wielokrotnej zmiany rezerwacji. – To oznacza, że nie muszą się martwić, jeśli ich plany urlopowe się zmienią – dodaje Hamouda.

To udogodnienie obejmie jednak tylko klientów, którzy zaplanują wakacje z Sun&Funem do końca września. Będą później mogli do połowy stycznia 2020 roku dowolnie i wielokrotnie zmieniać rezerwację – hotel, termin, długość pobytu, a nawet kierunek wyjazdu.

Do swoich atutów biuro podróży zalicza też niską, 5-procentową zaliczkę i możliwość odstąpienia od umowy do 15 stycznia 2020 roku z ryzykiem utraty jedynie zaliczki. Organizator oferuje też gwarancję niezmienności ceny, 2 procent rabatu dla stałych klientów, czyli osób, które wyjechały z Sun&Fun na wakacje przynajmniej raz i 2 procent zniżki dla „mini grup”, liczących co najmniej 7 osób. „Jak co roku, także i w tym, wizytówką biura podróży Sun&Fun będą atrakcyjne zniżki dla dzieci nawet do 14 lat. W okresie przedsprzedaży w wybranych hotelach sięgają nawet 100 procent” – zapewnia biuro.

Mogą Ci się również spodobać

PKP PLK zbuduje kolej do lotniska Katowice

Do 18 sierpnia zarządca kolejowej infrastruktury, spółka PKP PLK, czeka na oferty zaprojektowania odbudowy ...

Tadeusz Grocholski został wiceprezesem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej

Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk powołał Tadeusza Grocholskiego na zastępcę prezesa Polskiej Agencji ...

Ryanair – rezerwujesz nocleg, dostajesz rabat na samolot

Kredyt Podróży Ryanair to nowy pomysł linii lotniczej na zachęcenie klientów do rezerwowania nie ...

Trudniej i drożej w lotach do USA

Władze USA chcą, by około 200 linii lotniczych wprowadziło nowe, surowsze procedury bezpieczeństwa z ...

Grecja – jak opodatkować mieszkania w Airbnb

Jeśli wynajmujesz mieszkanie turystom, ale im nie sprzątasz ani nie zmieniasz pościeli, nie jesteś ...

Wielka Brytania: Wakacje w kraju droższe niż za granicą

Zagraniczne wakacje w popularnych europejskich kurortach turystycznych są w tym roku dla Brytyjczyków tańsze ...