Sun&Fun planuje 25-procentowy wzrost

Post Image

Wakacje 2020 roku w egipskich kurortach Hurghada i Marsa Alam oraz w Tunezji kontynentalnej i na Dżerbie można od dzisiaj rezerwować w biurze podróży Sun & Fun Holidays

O miesiąc wcześniej niż przed rokiem Sun&Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż oferty na kolejne lato. Na razie udostępniło „najchętniej wybierane hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach”, czyli w Egipcie (Hurghada i Marsa Alam) i Tunezji (Tunezja kontynentalna i Dżerba).

– Hotele, które już można rezerwować to najlepsze obiekty, które sprzedają się najszybciej – mówi dyrektor generalny Sun&Funa Semir Hamouda. – Są wśród nich na przykład hotele należące do sieci Sunrise, na które mamy wyłączność na polskim rynku.

Sukcesywnie touroperator będzie dodawać kolejne obiekty i propozycje wypoczynku: w Egipcie w Szarm el-Szejk, w Turcji, Bułgarii, Albanii i w Grecji na Krecie. – W sumie planujemy zwiększyć nasz program czarterowy na nowy sezon o 25 procent – deklaruje Hamouda.

Już dziś wiadomo, że w sezonie Lato 2020 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, ale ich lista też jeszcze ma się wydłużyć.

Nowością – zaznacza touroperator – i dużym udogodnieniem dla klientów, którzy dokonają rezerwacji w Sun&Fun w przedsprzedaży, będzie możliwość bezpłatnej, wielokrotnej zmiany rezerwacji. – To oznacza, że nie muszą się martwić, jeśli ich plany urlopowe się zmienią – dodaje Hamouda.

To udogodnienie obejmie jednak tylko klientów, którzy zaplanują wakacje z Sun&Funem do końca września. Będą później mogli do połowy stycznia 2020 roku dowolnie i wielokrotnie zmieniać rezerwację – hotel, termin, długość pobytu, a nawet kierunek wyjazdu.

Do swoich atutów biuro podróży zalicza też niską, 5-procentową zaliczkę i możliwość odstąpienia od umowy do 15 stycznia 2020 roku z ryzykiem utraty jedynie zaliczki. Organizator oferuje też gwarancję niezmienności ceny, 2 procent rabatu dla stałych klientów, czyli osób, które wyjechały z Sun&Fun na wakacje przynajmniej raz i 2 procent zniżki dla „mini grup”, liczących co najmniej 7 osób. „Jak co roku, także i w tym, wizytówką biura podróży Sun&Fun będą atrakcyjne zniżki dla dzieci nawet do 14 lat. W okresie przedsprzedaży w wybranych hotelach sięgają nawet 100 procent” – zapewnia biuro.

Mogą Ci się również spodobać

Dubaj planuje wielką przystań z latarnią morską

Władca Dubaju szejk Muhammad ibn Raszid al-Maktum zapowiedział kolejne wielkie inwestycje w tym emiracie ...

Tajfun Lan przeszedł nad Tokio

Ponad 380 odwołanych lotów, zakłócenia w kursowaniu niektórych pociągów i promów – nad rejonem ...

Wjazd na Zanzibar dalej bez szczepień

Informacja z Niemiec była myląca – nic się nie zmieniło w kwestii wjazdu turystów ...

Rząd: Kwarantanna dla wjeżdżających do Polski „do odwołania”

Do odwołania ma obowiązywać przepis, na podstawie którego osoby przekraczające polską granicę są kierowane ...

Agenci chcą wyższej prowizji, Bentour ją daje

Niemieccy agenci domagają się od touroperatorów 11 procent prowizji już od pierwszej rezerwacji. Jako ...

Druga rada doradzi ministrowi sportu i turystyki

Doradzaniem ministrowi w sprawie nowej ustawy o usługach hotelarskich, pilotach i przewodnikach, a także ...