Sun&Fun planuje 25-procentowy wzrost

Post Image

Wakacje 2020 roku w egipskich kurortach Hurghada i Marsa Alam oraz w Tunezji kontynentalnej i na Dżerbie można od dzisiaj rezerwować w biurze podróży Sun & Fun Holidays

O miesiąc wcześniej niż przed rokiem Sun&Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż oferty na kolejne lato. Na razie udostępniło „najchętniej wybierane hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach”, czyli w Egipcie (Hurghada i Marsa Alam) i Tunezji (Tunezja kontynentalna i Dżerba).

– Hotele, które już można rezerwować to najlepsze obiekty, które sprzedają się najszybciej – mówi dyrektor generalny Sun&Funa Semir Hamouda. – Są wśród nich na przykład hotele należące do sieci Sunrise, na które mamy wyłączność na polskim rynku.

Sukcesywnie touroperator będzie dodawać kolejne obiekty i propozycje wypoczynku: w Egipcie w Szarm el-Szejk, w Turcji, Bułgarii, Albanii i w Grecji na Krecie. – W sumie planujemy zwiększyć nasz program czarterowy na nowy sezon o 25 procent – deklaruje Hamouda.

Już dziś wiadomo, że w sezonie Lato 2020 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, ale ich lista też jeszcze ma się wydłużyć.

Nowością – zaznacza touroperator – i dużym udogodnieniem dla klientów, którzy dokonają rezerwacji w Sun&Fun w przedsprzedaży, będzie możliwość bezpłatnej, wielokrotnej zmiany rezerwacji. – To oznacza, że nie muszą się martwić, jeśli ich plany urlopowe się zmienią – dodaje Hamouda.

To udogodnienie obejmie jednak tylko klientów, którzy zaplanują wakacje z Sun&Funem do końca września. Będą później mogli do połowy stycznia 2020 roku dowolnie i wielokrotnie zmieniać rezerwację – hotel, termin, długość pobytu, a nawet kierunek wyjazdu.

Do swoich atutów biuro podróży zalicza też niską, 5-procentową zaliczkę i możliwość odstąpienia od umowy do 15 stycznia 2020 roku z ryzykiem utraty jedynie zaliczki. Organizator oferuje też gwarancję niezmienności ceny, 2 procent rabatu dla stałych klientów, czyli osób, które wyjechały z Sun&Fun na wakacje przynajmniej raz i 2 procent zniżki dla „mini grup”, liczących co najmniej 7 osób. „Jak co roku, także i w tym, wizytówką biura podróży Sun&Fun będą atrakcyjne zniżki dla dzieci nawet do 14 lat. W okresie przedsprzedaży w wybranych hotelach sięgają nawet 100 procent” – zapewnia biuro.

Mogą Ci się również spodobać

Sabre i Accor stworzą platformę dla hotelarzy

Twórca technologii dla branży turystycznej, firma Sabre i grupa hotelowa Accor zapowiedziały stworzenie kompleksowej ...

#LOTdoDomu, czyli próba niezależności

Ponad tydzień temu rząd premiera Morawieckiego zamknął granice Polski, także te z krajami Unii ...

Cezarea prezentuje nowe oblicze

Po trwających pięć lat pracach wykopaliskowych i restauracyjnych w porcie w izraelskiej Cezarei pod ...

Spór o prawa do armii terakotowej

Jeden z najbardziej znanych zabytków Chin został w skali jeden do jednego skopiowany i ...

LOT nagrodzony przez pasażerów i branżę lotniczą

Wizz Air, LOT, Lufthansa, Small Planet Airlines i Singapore Airlines to zwycięzcy 13. plebiscytu ...

Katastrofa autokaru na Tajwanie

Co najmniej 32 osoby zginęły w wypadku autokaru na Tajwanie. To najtragiczniejsza w skutkach ...