Z Sun & Funem z Rzeszowa do Tunezji

11 czerwca z rzeszowskiego lotniska wystartuje pierwszy samolot czarterowy do Tunezji. Połowę miejsc w nim wynajęło biuro podróży Sun & Fun Holidays. Prezes Semir Hamouda zapowiada jednak zwiększenie oferowania z Rzeszowa o jeszcze jeden cały samolot

Publikacja: 30.01.2020 14:10

Z Sun & Funem z Rzeszowa do Tunezji

Foto: Fot. Filip Frydrykiewicz

Samolot linii Nouvelair Airline będzie latać raz w tygodniu w czwartki do Monastyru. Drugą połowę foteli w tej maszynie zajmą klienci innych touroperatorów (Exim Tours, Prima Holidays, Oasis).

Jak pisze w komunikacie rzeczniczka Sun&Fun Magda Plutecka, jej firma „może pochwalić się największą ofertą w Tunezji wśród polskich touroperatorów. W 2019 roku co czwarty polski turysta jadący z biurem podróży do Tunezji był klientem Sun & Fun Holidays”.

W tym roku touroperator planuje wysłać do tego kraju ponad 35 tysięcy turystów (w sezonie 2019 było to 20,4 tysiąca), w tym ok. 1500 z Rzeszowa. Poza Rzeszowem, biuro oferuje wyloty jeszcze z pięciu innych krajowych lotnisk.

Prezes Semir Hamouda zdradził nam, że po rozmowie z Nouvelairem, planuje dodanie do tego dzielonego z innymi touroperatorami samolotu jeszcze jeden w całości czarterowany przez Sun & Funa. Maszyna miałaby też latać z Rzeszowa.

Sun&Fun oferuje w tym roku w Tunezji ponad 60 hoteli w Tunezji kontynentalnej w takich miejscowościach jak Hammamet, Suse, Skanes-Monastir i Mahdia.

– Bardzo cieszymy się na współpracę z portem lotniczym Rzeszów-Jasionka – powiedział Semir Hamouda, prezes Sun & Fun Holidays, cytowany w komunikacie. – Mamy nadzieję, że dzięki bezpośredniemu połączeniu jeszcze więcej mieszkańców województwa podkarpackiego będzie mogło udać się na wakacje. Liczymy również, że dzięki dużemu potencjałowi lotniska oraz sile ponad 70. współpracujących z nami podkarpackich agentów turystycznych rozszerzymy siatkę wylotów w kolejnym sezonie – dodaje.

Biura Podróży
Z Eximem na Tahiti i Bora Bora – nowość w ofercie touroperatora
Biura Podróży
Spór Itaki z Wakacje.pl: Kiedy integracja systemów rezerwacyjnych?
Biura Podróży
Traveldata: Tańsze hotele na wakacje? Najwięcej ma ich Rainbow
Biura Podróży
Zmarła Alina Dybaś-Grabowska, prezeska Turystycznej Organizacji Otwartej
Biura Podróży
Join UP!: Koniec ofert dedykowanych. 41 hoteli wraca do wszystkich agentów