TUI Deutschland zachęca klientów do zimowych zakupów, oferując im dwa darmowe noclegi przy wylotach do krajów basenu Morza Śródziemnego w terminach od 1 listopada 2020 do 30 kwietnia 2021 roku. Promocja dotyczy wybranych obiektów – w sumie jest ich 230, a wśród nich hotele sieci TUI Blue, TUI Magic Life, TUI Suneo, RIU i TUI Kids Club. Klienci muszą zamówić imprezę turystyczną na co najmniej siedem dni, a rezerwację zrobić do 7 września.

CZYTAJ TEŻ: TUI Deutschland kusi zniżkami

Jeśli ktoś woli zimą odpoczywać aktywnie na nartach lub snowboardzie, może skorzystać z podobnej oferty dostępnej w programie z dojazdem własnym. Do wyboru są te same terminy z wyjątkiem Bożego Narodzenia i sylwestra, ale z uwzględnieniem Wielkanocy. Oferta dostępna jest w salonach własnych TUI oraz na tui.com.

By przekonać turystów do szybkich decyzji, TUI zezwala na bezpłatną zmianę rezerwacji do 14 dni przed wyjazdem – ta promocja obowiązuje przy złożeniu zamówienia do 30 września tego roku z terminem wyjazdu do 31 grudnia. Oferty można zamieniać także w ramach kolejnych sezonów, aż do 31 października przyszłego roku.