Pierwszy wylot 25 lutego. Rejsy do Meksyku odbywać się będą w czwartki, a do Dominikany w soboty. W dreamlinerze można wybrać jedną z trzech klas podróży: ekonomiczną, premium lub biznes.

CZYTAJ TEŻ: Rainbow: Dokładamy Meksyk i przedłużamy sezon na egzotykę do maja

– Nasze wyjazdy do Dominikany i Meksyku z Warszawy cieszą się bardzo dużą popularnością – wyjaśnia członek jej zarządu i rzeczni prasowy Maciej Szczechura. – Klienci bardzo stęsknili się za wypoczynkiem, możliwością wyrwania się z codzienności ograniczeń wynikających z pandemii i niskich temperatur. Szukają słońca i ciepłego morza. Dlatego od kilku tygodni podstawiamy większy samolot, zabierający prawie 300 pasażerów, który lata co tydzień z Warszawy, a teraz zdecydowaliśmy się dodać kolejną maszynę, która poleci bezpośrednio z Katowic. I to od razu do dwóch miejsc za oceanem.

Rainbow oferuje w Meksyku na półwyspie Jukatan kilkadziesiąt hoteli – od luksusowych po ekonomiczne, wszystkie mieszczą się przy plażach – zapewnia touroperator.

I jak dodaje w komunikacie, od turystów lecących do Dominikany i Meksyku nie jest wymagany test na koronawirusa przed podróżą. Większość hoteli na miejscu oferuje za to możliwość wykonania testu przed powrotem. Taki test pozwala uniknąć obowiązku odbycia kwarantanny po przylocie do kraju. – Niektóre sieci hoteli oferują taki test za darmo – zapewnia Szczechura.