Nekera rozpoczęła dzisiaj sprzedaż kolejnego sezonu, lata 2022. Oferuje kilkanaście krajów, a w nich 100 regionów.

– Zaproponowaliśmy naszym klientom szeroki wybór tych kierunków, które w ostatnim czasie były dla Polaków bezpieczne, a warunki covidowe były w nich stabilne – mówi cytowany w komunikacie firmy jej prezes Maciej Nykiel. – Klienci znowu, tak jak do 2019 roku, są skłonni do planowania wakacji z dużym wyprzedzeniem. Jesteśmy więc optymistami.

Wśród „kierunków samolotowych” touroperator wymienia Albanię, Bułgarię (Varna, Złote Piaski, Słoneczny Brzeg, Albena), Cypr, Egipt, Grecję
(Kreta, Rodos, Korfu, Chalkidiki) i Turcję. Ale też dalekie kraje, jak Dominikana Emiraty Arabskie, Kuba, Meksyk i Panama.

Ma też oferty wakacji z dojazdem własnym.

Swój program dodatkowych korzyści dla klientów rezerwujących wcześnie firma ujęła w siedem punktów, w których przewija się 7. Na przykład daje klientowi 7 dni na odstąpienie od umowy bez żadnych konsekwencji. Do 7 dni przed podróżą klient może też anulować wyjazd bez podania przyczyny, biuro podróży zwróci mu wtedy pieniądze w formie vouchera do wykorzystania na inną jego imprezę. W tym samym terminie turysta może zmienić kierunek i hotel, na który zawarł umowę. Nie dotyczy to jednak wyjazdów z wykorzystaniem przelotów regularnymi liniami lotniczymi. Stali klienci dostaną 7 procent zniżki.