Jak co roku w katalogu Rego Bis znalazły się imprezy samolotowe, autokarowe i z dojazdem własnym w Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Hiszpanii i Turcji, w tym pobyty o charakterze wypoczynkowym i wycieczki objazdowe.

Jak wyjaśnia Estera Sobalkowska z działu produktu, w ofercie nie ma jeszcze nowości - na razie touroperator stawia na sprawdzone hotele. Wiele nowych obiektów, zwłaszcza w Albanii, Bułgarii, Turcji i Czarnogórze, ma się pojawić w kolejnych etapach promocji.

Czytaj więcej

Itaka: "Witaj Lato 22", czyli 500 hoteli i 200 wycieczek na przyszłe wakacje

- W porównaniu z poprzednią ofertą mamy więcej korzyści dla klienta, który w obawie przed zmieniającymi się warunkami w kraju i na świecie chce mieć możliwość dokonywania zmian i dodatkowego ubezpieczenia - mówi młodsza specjalistka ds. promocji, marketingu i IT Anna Wróbel.

Wśród nich wymienia możliwość trzykrotnej bezpłatnej zmiany rezerwacji do 21 dni przed wyjazdem i zmiany uczestnika do siedmiu dni przed wyjazdem, możliwość bezpłatnej rezygnacji z wyjazdu do 28 dni, niską zaliczkę w wysokości 100 złotych od osoby, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za 10 złotych od osoby, zniżki dla dzieci do 700 złotych w wybranych hotelach i rabaty dla stałych klientów.

Pierwszy etap „Soczystej promocji” potrwa do 4 listopada.