Krzysztof Majda zasilił zespół Grecosa. Będzie szkolił sprzedawców

Krzysztof Majda, znany z długoletniej pracy w Neckermannie menedżer specjalizujący się w turystyce greckiej i bułgarskiej dołączył do zespołu biura podróży Grecos.

Publikacja: 24.03.2022 09:46

Krzysztof Majda jest znanym specjalistą od turystyki greckiej i bułgarskiej

Krzysztof Majda jest znanym specjalistą od turystyki greckiej i bułgarskiej

Foto: Filip Frydrykiewicz

Krzysztof Majda pracuje w Grecosie od zeszłego tygodnia. Do jego obowiązków należy szkolenie sprzedawców z produktu, zarówno bezpośrednio, jak i on line (e-learning), organizowanie webinarów i study tourów.

Czytaj więcej

Grecos odnowił gwarancję na kolejny sezon

Majda z wykształcenia jest germanistą i trenerem po podyplomowych studiach coachingu i mentoringu. Zawodowo związany był z turystyką grecką i bułgarską. Przez ponad 20 lat kariery pełnił wiele ról – przewodnika, pilota, rezydenta, menedżera kontraktującego, szkoleniowca. Najdłużej związany był z biurem podróży Neckermann, między innymi jako leadership coaching&training i senior product manager.

Kiedy Neckermann upadł w 2019 roku w wyniku bankructwa jego spółki matki Thomasa Cooka, Majda współtworzył z inną byłą pracownicą tego biura, Dorotą Ostalską, biuro podróży Skisun Travel. Wykładał też w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i w Warszawie i Uniwersytecie Śląskim. Przybliża studentom zagadnienia związane z kierunkami ruchu turystycznego na świecie, animacją czasu wolnego i rynkami turystycznymi w Europie. Przez pół roku szkolił też pracowników niemieckiego eBaya z obsługi klientów (customer service).

Czytaj więcej

Duet Skisun przekonuje do siebie agentów turystycznych

- Po pandemii odczuwamy potrzebę szkolenia współpracujących z nami agentów turystycznych z greckiego produktu – mówi wiceprezes Grecosa Janusz Śmigielski. - Po pierwsze zmienia się on dynamicznie - wystarczy powiedzieć, że w tym roku w naszej ofercie znalazły się 62 nowe hotele - a po drugie widzimy, że po pandemii do zawodu agenta turystycznego weszło wiele nowych osób. Chcemy im pomóc przygotować się do wykonywania tego zawodu, by mieć w nich partnerów.

- Krzysztof jest do szpiku kości grecki. Z jego znajomością Grecji, greckiego stylu życia i greckich hoteli, z jego energią i entuzjazmem dla wszystkiego co greckie znakomicie pasuje do naszego zespołu – dodaje Śmigielski.

Biuro podróży Grecos z centralą w Poznaniu specjalizuje się w organizowaniu podróży do Grecji. W 2019 roku wysłało na greckie wakacje 185 tysięcy klientów. Pod względem wielkości obrotów jest piątym biurem podróży w kraju.

Popularne Trendy
Majorka – bary nie wpuszczą pijanych i golasów. „Odstraszają lepszych gości”
Popularne Trendy
Teneryfa będzie mieć nową „stolicę turystyczną”. Miliony euro na promocję
Nowe Trendy
Grecka promocja turystyczna walczy o Hiszpanię i Amerykę Łacińską
Biura Podróży
LOT proponuje: Leć na wakacje nad polskie morze samolotem. Mamy dla ciebie pakiet
Materiał Promocyjny
Jak kupić oszczędnościowe obligacje skarbowe? Sposobów jest kilka
Biura Podróży
Rainbow: Jesteśmy królami egzotyki. W nowym sezonie mamy cztery nowe kierunki