Itaka: Ruszyła sprzedaż wyjazdów na zimę 2022/23. Hasło sezonu "W stronę słońca"

Itaka zainaugurowała dzisiaj sprzedaż wyjazdów na sezon Zima 2022/2023. Oferuje wypoczynek w 42 krajach na sześciu kontynentach - wśród nich są zarówno dalekie kraje egzotyczne, jak i bliższe, dostępne cały rok.

Publikacja: 27.04.2022 11:30

Itaka: Ruszyła sprzedaż wyjazdów na zimę 2022/23. Hasło sezonu "W stronę słońca"

Foto: Itaka

Ale coraz więcej miejsca w zimowej ofercie touroperatora zajmują te pierwsze. Jednym z cieszących się największym zainteresowaniem jest Zanzibar. - Byliśmy pierwsi, którzy wysyłali na tę wyspę własne czartery i do tej pory jesteśmy tam największym touroperatorem. To dzięki Itace Zanzibar jest kierunkiem nie tylko dla celebrytów, bo odkryliśmy go dla tysięcy ciekawych świata polskich turystów - przypomina w komunikacie biura podróży jego wiceprezes Piotr Henicz.

Malediwy z kolei organizator opisuje jako "spełnienie marzeń o rajskich wakacjach" - miejsce, w którym można zapomnieć o codziennej rutynie. - Wielu naszym klientów powraca na malownicze atole, za każdym razem chcąc wypróbować inny hotel ciągle więc powiększamy naszą ofertę, dodając nowe, wyjątkowe obiekty – zapewnia Henicz.

Z Warszawy na Zanzibar i Malediwy, a także z Warszawy i Katowic do Dominikany Itaka będzie bezpośrednio latać dreamlinerem.

Miłośnicy egzotyki odwiedzą z Itaką także Nosy Be, wysepkę należącą do Madagaskaru, i Sal z archipelagu Wysp Zielonego Przylądka, "jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu".

Jak zawsze wyjątkowe miejsce w ofercie Itaki zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote i Teneryfa. „Ten ekskluzywny europejski kierunek o światowej renomie - synonim beztroskich wakacji, które trwają przez okrągły rok - to nasz powód to dumy. To zdecydowanie najlepszy produkt na polskim rynku – zachwala cytowany w komunikacie Henicz.

Unikatowe portfolio hoteli czeka też na miłośników Madery. - Wakacje z Itaką na Maderze to wspaniałe wrażenia z odkrywania zjawiskowej przyrody i komfortowy wypoczynek w najpiękniejszych miejscach słynnej wyspy – zachęca Henicz

Jak co roku, organizator oferuje też zimowe ferie w Egipcie: w Marsa Alam i Hurghadzie. Jak przekonuje Henicz, wielu klientów chętnie powraca do Egiptu co roku. Potwierdza to, że Itaka dobrze wybrała dla nich hotele all inclusive.

Zimą będzie można też wyjechać z Itaką na wycieczkę objazdową lub city break - przygotowała ona w sumie 117 programów takich imprez. Jeśli chodzi o kierunki na liście są Tajlandia, Meksyk, Ekwador, Peru, Seszele, Bali i Sri Lanka. Na aktywnych czekają rejsy po Malediwach i po wyspach Madagaskaru w ramach oferty „No Limits”. Klienci dobrze oceniają wycieczki z cyklu „Kameralne podróże”, czyli zwiedzanie w małych grupach, „Tylko dla Ciebie”, indywidualne podróże z pilotem i samochodem do dyspozycji oraz „Wakacje pod palmami” – łączące zwiedzanie z wypoczynkiem w odległych zakątkach świata.

Dla tych, którzy zimą planują niedalekie podróże, przygotowano propozycje wypoczynku w Polsce i w Czechach z dojazdem własnym.

"To pierwsza odsłona oferty, już wkrótce dodamy do niej kolejne kierunki, hotele i wycieczki oraz wyjazdy pakietowane dynamicznie (jako nowe spojrzenie na potrzeby klientów), a także propozycje dla narciarzy" – zapowiada touroperator.

- Stawiamy na dobry stosunek jakości do ceny, wybieramy kierunki w których możemy zagwarantować klientom bezpieczeństwo i najwyższy standard wypoczynku – podsumowuje Piotr Henicz. - Mamy nadzieję, że podróże będą przynosić Polakom coraz więcej dobrych emocji, pozwolą im nabrać dystansu do rzeczywistości i lepiej zrozumieć otaczający o nas świat – dodaje.

Klientom, którzy zdecydują się zarezerwować wyjazd do 31 maja Itaka oferuje bezpłatnie "Pakiet 22", na który składają się: Multi Zmiana 22 - nielimitowane zmiany rezerwacji do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy, Płatność 22 - pełna wpłata na 22 dni przed rozpoczęciem imprezy. Gwarancja Najniższej Ceny, Gwarancja Niezmienności Ceny, Ubezpieczenie ITAKA Simple z zakresem rozszerzonym o COVID-19. A do tego: 15 procent zaliczki, dzieci 2+2 świadczenia hotelowe gratis w wybranych hotelach, 50 procent zniżki dla dziecka w wybranych hotelach, zniżki do 40 procent, parkingi, Fast Track i Executive Lounge za złotówkę, 2 procent zniżki dla stałych klientów i 8 procent zniżki na wycieczki lokalne SeePlaces.

Biura Podróży
Traveldata: Tańsze hotele na wakacje? Najwięcej ma ich Rainbow
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Biura Podróży
Zmarła Alina Dybaś-Grabowska, prezeska Turystycznej Organizacji Otwartej
Biura Podróży
Join UP!: Koniec ofert dedykowanych. 41 hoteli wraca do wszystkich agentów
Biura Podróży
TUI szuka ludzi do pracy. Ma tysiąc wakatów i propozycję pracy zdalnej
Biura Podróży
Anex: Kończymy z ofertami dedykowanymi. Każdy agent turystyczny tak samo ważny