Paweł Wojciechowski przechodzi z Best Reisen do Eximu Tours

Do zespołu Eximu Tours dołączył Paweł Wojciechowski, specjalista od kierunków egzotycznych. Dotąd odpowiadał za takie kierunki jak Malediwy, Mauritius, Seszele, Sri Lanka i kierunki czarterowe w biurze podróży Best Reisen.

Publikacja: 28.02.2023 14:47

Pawel Wojciechowski zdobywał doświadczenie w Best Reisen

Pawel Wojciechowski zdobywał doświadczenie w Best Reisen

Foto: Materiały prasowe Exim Tours

Exim Tours zamierza rozwijać ofertę wyjazdów do krajów egzotycznych. Zajmie się tym nowy menedżer, Paweł Wojciechowski. Priorytetowe kierunki to dla touroperatora Mauritius i Zanzibar, ale także Aruba, Curacao, Indonezja i Wietnam.

Paweł Wojciechowski jest absolwentem Politechniki Białostockiej i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pracę w turystyce rozpoczął w roku 2008 w biurze Best Reisen.

Po kilku latach pracy został kierownikiem biura. Odpowiadał też za produkt takich kierunków jak Malediwy, Mauritius, Seszele, Sri Lanka, a także kierunków czarterowych. Agenci turystyczni znają go ze szkoleń i prezentacji jakie prowadził dla nich w imieniu biura podróży.

- Chcąc się rozwijać i szukając nowych wyzwań analizowałem możliwości pracy u różnych touroperatorów. Podjąłem decyzję o dołączeniu do zespołu Eximu Tours ponieważ jest liderem branży pod wieloma względami i daje pracownikom dużo przestrzeni do wykazania się – mówi Paweł Wojciechowski, cytowany w komunikacie touroperatora. - Spotkałem tu zespół świetnych specjalistów i cieszę się, że teraz będę jego częścią. Mam nadzieję, że szybko wdrożę się do nowego modelu pracy i będę mógł wykorzystać w pełni swoje doświadczenie.

- Cenimy sobie wykwalifikowanych pracowników. Paweł to menedżer produktu z krwi i kości. Jesteśmy pewni, że będzie dużym wsparciem dla całego działu czarterów i egzotyki – mówi prezes Eximu Tours Polska Marcin Małysz.

Biuro podróżt Exim Tours Polska jest częścią niemieckiej grupy spółek turystycznych Der Touristik Group,  drugiego pod względem wielkości organizatora wakacji w Niemczech. Jego sieć sprzedaży jest obecna w ponad 14 krajach.

Biura Podróży
Traveldata: Tańsze hotele na wakacje? Najwięcej ma ich Rainbow
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Biura Podróży
Zmarła Alina Dybaś-Grabowska, prezeska Turystycznej Organizacji Otwartej
Biura Podróży
Join UP!: Koniec ofert dedykowanych. 41 hoteli wraca do wszystkich agentów
Biura Podróży
TUI szuka ludzi do pracy. Ma tysiąc wakatów i propozycję pracy zdalnej
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Biura Podróży
Anex: Kończymy z ofertami dedykowanymi. Każdy agent turystyczny tak samo ważny