Sabre Polska ma nową siedzibę, w której będzie się rozwijać

Tischnera Office, nowa siedziba Sabre Polska
Tischnera Office, nowa siedziba Sabre Polska
Fot. materiały prasowe

Krakowski oddział amerykańskiej firmy Sabre tworzącej technologie dla branży turystycznej ma nową, większą siedzibę. Zajął ponad połowę biurowca Tischnera Office i zapowiada dalszy rozwój.

Firma Sabre Polska przeniosła się dziś do biurowca Tischnera Office przy ulicy Tischnera 8 w Krakowie, zajmując pięć i pół z dziesięciu jego kondygnacji (w sumie prawie 16 tysięcy metrów kwadratowych), o czym zawiadamia w komunikacie.

CZYTAJ TEŻ: Sabre i Accor stworzą platformę dla hotelarzy

Krakowski oddział amerykańskiej firmy Sabre specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania dla przedsiębiorstw turystycznych działa od 20 lat, zatrudnia ponad 1,5 tysiąca pracowników i jest jednym z największych pracodawców z branży IT w mieście. Polscy programiści odpowiadają za kluczowe dla całej firmy projekty. Nowe biuro otwiera przed Sabre nowe perspektywy rozwoju w Polsce – głosi komunikat.

– Tischnera Office zapewni nam najlepsze warunki do pracy, rozwoju i tworzenia innowacji. Biuro nie tylko może pomieścić nasz zespół, ale także stwarza możliwości jego powiększenia nawet do 2 tysięcy pracowników – mówi dyrektor zarządzający Sabre Polska, Sebastian Drzewiecki, cytowany w komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE: Sabre i Google łączą siły

Tischnera Office, zbudowany przez firmę developerską Cavatina Holding, to jeden z największych budynków biurowych w Krakowie. Ma prawie 34 tysiące metrów kwadratowych powierzchni, z czego 2,6 tysiąca to strefy zielone – tarasy i patio. Jury konkursu Prime Property Prize 2019 uznało go za inwestycję roku na rynku biurowym w Polsce.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Przyjdź na targi, wygraj podróż na Malediwy

Spotkania przedstawicieli branży turystycznej, prezentacja Dominikany i Białorusi, szkolenia dla agentów turystycznych, konkursy i ...

Szwajcaria: Dla Polaków mamy zniżki

Szwajcarzy proponują polskim touroperatorom lato na łonie przyrody, niedługie podróże pociągiem i poznawanie tajników ...

Hotel w Tunezji zaaresztował klientów Thomasa Cooka

Trwają rozmowy zarządu koncernu turystycznego Thomas Cook z bankami i ewentualnymi inwestorami w sprawie ...

Z Itaką na wakacje bez przeszkód

Czy marzenia ludzi niepełnosprawnych o wakacjach za granicą muszą pozostać jedynie marzeniami? Czy wózek ...

Niemcy wstydzą się za rodaków za granicą

Bójki w barze, picie alkoholu na plaży czy strój plażowy w restauracji. 81 procent ...

LOT połączy Lublin z Warszawą

LOT rozpoczął dzisiaj sprzedaż biletów na nowej trasie między Warszawą a Lublinem. Od 3 ...