Od 1 sierpnia Paweł Skotarek został prezesem spółki Geovita - czytamy w komunikacie  Polskiego Holdingu Hotelowego.

Skotarek to prawnik i przedsiębiorca, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Executive Master of Business Administration Collegium Humanum. Ma wieloletnie doświadczenie jako menedżer i przedsiębiorca w branży HoReCa. Pracował także jako konsultant prawny przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych w Polsce oraz jako doradca i ekspert w zakresie nadzoru nad podmiotami sektora publicznego - podaje biuro prasowe PHH. 

Jak wynika z jego życiorysu zawodowego na platformie Linkedin, Skotarek cztery lata (2002-2006) był menedżerem w hotelu Roko w Warszawie, cztery lata (2012 - 2016)  współwłaścicielem kawiarni Cafe Zaraz Wracam, ponad osiem lat freelencerem (2009-2017) i prawie dwa lata (2019-2021) doradcą w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego o Edukacji.

Na bazę hotelowo-wypoczynkową Geovity składa się 10 obiektów zlokalizowanych w różnych miejscach Polski - obiekty nadmorskie (Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno), sześć górskich (Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych) i jeden ośrodek nad jeziorem (Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy). Obok standardowych usług hotelowych, prowadzi w siedmiu obiektach zabiegi zdrowotne i rehabilitacyjne.