Focus kończy hotel w Poznaniu

materiały prasowe

Sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile postawiła swój pierwszy hotel w Poznaniu. Trwają prace wykończeniowe

Obiekt ma 92 pokoje, zaplecze konferencyjne, restaurację, bar, saunę, siłownię i parking podziemny. Każdy pokój będzie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Wnętrza zaprojektowało poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. „Poznański hotel Focus będzie się wyróżniać nowoczesną konstrukcją, której wnętrza urzekać będą modernistycznym wyglądem oraz ergonomicznym wyposażeniem. Całość zaprojektowano tak by obiekt sprostał zarówno oczekiwaniom gości biznesowych jak i indywidualnych” – zapewnia sieć.

Focus w Poznaniu stoi przy ul. Serafitek, obok Parku Kurpińskiego. Przeznaczony jest zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych turystów.

Otwarcie planowane jest na wrzesień 2018. Obiekt dołączy do hoteli 3-gwiazdkowych sieci w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie i Łodzi. Focus Hotel Poznań będzie dziesiątym hotelem sieci w kraju.

– Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Płoszyński, wiceprezes Focus Hotels.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rzym najlepszy na Wielkanoc

Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Grecja i Francja to najpopularniejsze kierunki wybierane przez polskich turystów ...

Groźba strajku zawisła ponownie nad Lufthansą

Fiaskiem zakończyły się wczorajsze rozmowy związku pracowników pokładowych Lufthansy UFO z rozjemcami. Znowu pojawiła ...

Lotnisko Chopina bezpieczniejsze w deszcz

Na Lotnisku Chopina zakończył się remont drogi startowej numer 3 i skrzyżowania dróg startowych. ...

Chiny zakazują „niecywilizowanych zachowań” w metrze

Władze Chin walczą ze złym zachowaniem w metrze. Uchwaliły szereg zakazów. Państwowy dziennik „China ...

Malediwy i Chicago w zimowej siatce Air France KLM

Malé, Chicago i Pointe-?-Pitre z Air France, a także Cartagena, Freetown, Mauritius, Minneapolis, Monrovia, ...

Bramki przy Wzgórzu Świątynnym znikają

Bramki z wykrywaczami metalu umieszczone u wejść na Wzgórze Świątynne w Jerozolimie zostaną usunięte ...