Focus kończy hotel w Poznaniu

materiały prasowe

Sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile postawiła swój pierwszy hotel w Poznaniu. Trwają prace wykończeniowe

Obiekt ma 92 pokoje, zaplecze konferencyjne, restaurację, bar, saunę, siłownię i parking podziemny. Każdy pokój będzie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Wnętrza zaprojektowało poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. „Poznański hotel Focus będzie się wyróżniać nowoczesną konstrukcją, której wnętrza urzekać będą modernistycznym wyglądem oraz ergonomicznym wyposażeniem. Całość zaprojektowano tak by obiekt sprostał zarówno oczekiwaniom gości biznesowych jak i indywidualnych” – zapewnia sieć.

Focus w Poznaniu stoi przy ul. Serafitek, obok Parku Kurpińskiego. Przeznaczony jest zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych turystów.

Otwarcie planowane jest na wrzesień 2018. Obiekt dołączy do hoteli 3-gwiazdkowych sieci w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie i Łodzi. Focus Hotel Poznań będzie dziesiątym hotelem sieci w kraju.

– Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Płoszyński, wiceprezes Focus Hotels.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wizz Air poleci z Warszawy do Bordeaux

Wizz Air dodaje ósmy samolot do bazy na Lotnisku Chopina w Warszawie, żeby od ...

Rainbow: Polskie Strefy motorem napędzającym sprzedaż

Biuro podróży Rainbow podsumowało sprzedaż wyjazdów na sezon letni. Wzrost w porównaniu z tym ...

TUI prosi agentów o radę

Niemieckie TUI mocniej zaangażuje się w interakcję ze swoją siecią sprzedaży. Liczy, że eksperci ...

W Itace już wakacje 2018

Wyjazdy na przyszłoroczne wakacje w Grecji, Włoszech i Albanii oraz wycieczki objazdowe po Europie ...

Pięć milionów pasażerów na lotnisku w Krakowie

4,98 mln pasażerów obsłużył w minionym roku port lotniczy Kraków-Balice. To rekordowy wynik, o ...

Jakość biura podróży to jakość danych klientów

Agenci muszą zbierać od klientów jak najwięcej danych, bo na ich podstawie można tworzyć ...