Focus kończy hotel w Poznaniu

materiały prasowe

Sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile postawiła swój pierwszy hotel w Poznaniu. Trwają prace wykończeniowe

Obiekt ma 92 pokoje, zaplecze konferencyjne, restaurację, bar, saunę, siłownię i parking podziemny. Każdy pokój będzie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Wnętrza zaprojektowało poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. „Poznański hotel Focus będzie się wyróżniać nowoczesną konstrukcją, której wnętrza urzekać będą modernistycznym wyglądem oraz ergonomicznym wyposażeniem. Całość zaprojektowano tak by obiekt sprostał zarówno oczekiwaniom gości biznesowych jak i indywidualnych” – zapewnia sieć.

Focus w Poznaniu stoi przy ul. Serafitek, obok Parku Kurpińskiego. Przeznaczony jest zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych turystów.

Otwarcie planowane jest na wrzesień 2018. Obiekt dołączy do hoteli 3-gwiazdkowych sieci w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie i Łodzi. Focus Hotel Poznań będzie dziesiątym hotelem sieci w kraju.

– Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Płoszyński, wiceprezes Focus Hotels.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Condohotele konkurencją dla hoteli

Rośnie zainteresowanie zakupami apartamentów w condohotelach. Inwestorów przyciągają przede wszystkim atrakcyjne stopy zwrotu – ...

Policja poszuka przestępców wśród turystów

Linie lotnicze mają obowiązek przekazywać policji kryminalnej dane o pasażerach przylatujących do Niemiec i ...

Hotelarze: Czeka nas mroźna zima, potrzebujemy pomocy rządu

Bez pomocy rządu niektórzy hotelarze nie przetrwają zimy. Do tego ciągle pokutują nierozwiązane od ...

Senat: Kolejne sektory turystyki dodawane do tarczy 6.0

Senatorowie opozycji i senatorowie Zjednoczonej Prawicy zgodnie poparli rozszerzenie katalogu grup zawodowych, które obejmie ...

Jak wybrać walizkę na podróż wakacyjną?

Wybór odpowiedniej walizki to początek udanej podróży. Jak wybrać taką, która będzie świetnie się ...

InterContinental poprowadzi Holiday Inn Mokotów

InterContinental Hotels Group podpisał umowę franczyzową z 5th Avenue Holding. Koncern poprowadzi hotel Holiday ...