BW Signature Collection nową marką Best Western

fot. killingtonmountainlodge.com

Best Western Hotels & Resorts utworzyły nową, jedenastą już, markę w ramach swoich struktur – BW Signature Collection by Best Western

Aby dołączyć do nowej marki, hotele będą musiały utrzymać ocenę od użytkowników TripAdvisora na poziomie co najmniej 4 punktów i spełnić dodatkowe wymagania. Best Western zakłada, że do 2020 roku w ramach nowej marki będzie funkcjonować (lub przygotowywać się do członkostwa) co najmniej 100 obiektów.

– Coraz więcej hoteli w Ameryce Północnej i na innych kontynentach decyduje się na niezależne funkcjonowanie. Oczekują one elastyczności i wolności od wymogów marki, a jednocześnie szukają alternatywnych sposobów na prowadzenie programów lojalnościowych i systemów rezerwacyjnych – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, David Kong, prezes Best Western Hotels & Resorts. – Cieszymy się, że możemy zaproponować miejsce na hotelarskiej mapie wysokiej jakości niezależnym obiektom o ogromnym potencjale, a także wspierać je poprzez nasze zasoby – dodaje.

Dwa pierwsze obiekty, które dołączyły do BW Signature Collection by Best Western, znajdują się w stanach Vermont i Nowy Jork. Są to Killington Mountain Lodge (Vermont) i Brooklyn Way Hotel (Nowy Jork).

Sieć zapowiada, że hotele dołączające do nowej marki będą uzyskają niemal natychmiastowy dostęp do jej systemów zarządzania przychodami, wsparcia w zakresie sprzedaży i udziału w targach, programów marketingowych, programu lojalnościowego i globalnego systemu rezerwacyjnego.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Forte zbuduje suwalskie lotnisko

Suwałki i producent mebli Forte podpisali porozumienie w sprawie finansowania budowy lotniska w Suwałkach. ...

Rainbow sprzedał w październiku o 10,8 procent wycieczek więcej

Przychody biura podróży Rainbow w październiku 2017 roku wyniosły 47,5 mln złotych i były ...

Artur Derela pokieruje hotelem Best Western Jurata

We ubiegłym miesiącu Artur Derela zakończył współpracę z hotelem Mercure Warszawa? Grand i został ...

Andrzej Gut-Mostowy ministrem od turystyki

Zgodnie z oczekiwaniami poseł i podhalański przedsiębiorca turystyczny Andrzej Gut-Mostowy powołany został na sekretarza ...

Booking.com chce powrotu najniższej ceny

Booking.com walczy w niemieckim sądzie o prawo do korzystania z klauzuli najlepszej ceny – ...

PZOT, OSAT i MSiT zapraszają na szkolenie

Na bezpłatny webinar na temat przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych ...