Wachowska z branżą hotelarską związana jest od prawie dziesięciu lat – czytamy w komunikacie . Pracę rozpoczęła w 2008 roku jako koordynator sprzedaży w Hekon Hotele Ekonomiczne. Następnie w hotelu Novotel Kraków Centrum zajmowała stanowisko menedżera sprzedaży korporacyjnej. Karierę kontynuowała w Euro-Hotelach, gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch obiektów należących do sieci Hilton Worldwide – DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center i Hampton by Hilton Kraków. W czerwcu 2016 rozpoczęła pracę w balickim Hilton Garden Inn Kraków Airport, gdzie kierowała działem sprzedaży i marketingu, odpowiadała za realizację planów sprzedażowych i wizerunek hotelu i restauracji L’Atmosphere.

Jako dyrektor generalny lotniskowego Hiltona będzie odpowiedzialna m.in. za umacnianie pozycji tego obiektu jako hotelu biznesowego i tworzenie „zespołu profesjonalistów z pasją do gościnności”. Objęcie funkcji dyrektora hotelu przez Wachowską „doskonale wpisuje się w nową strategię marki Hilton promującą kobiety #WomanAtHilton”.

Nowa dyrektor jest absolwentką kierunku administracja publiczna na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program” i „EMEA Focus Service GM & Sales Leader Program” realizowany przez sieć Hilton.