Meet Hiszpania – jutro ruszają warsztaty dla firm turystycznych

Czterodniowe spotkania online z hiszpańską turystyką Meet Hiszpania rozpoczną się już jutro i potrwają cztery dni. Na pytania polskich przedsiębiorców turystycznych odpowiadać będą między innymi przedstawiciele wszystkich hiszpańskich regionów i największych sieci hotelowych.

Publikacja: 19.04.2021 15:00

Meet Hiszpania – jutro ruszają warsztaty dla firm turystycznych

Foto: Fot. materiały promocyjne

Jutro rozpoczynają się czterodniowe spotkania online z hiszpańską branżą turystyczną pod hasłem Meet Hiszpania, organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – przypominają organizatorzy w komunikacie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Meet Hiszpania – warsztaty dla polskich firm turystycznych

Będzie można zapoznać się z propozycjami hiszpańskich regionów i firm turystycznych na nadchodzące lato, porozmawiać z ich przedstawicielami, wziąć udział w konkursach z nagrodami, a nawet nauczyć się podstaw hiszpańskiego i flamenco.

Wcześniej należy zarejestrować na platformie https://live.eventtia.com/en/meethiszpania/Polska, tam też opublikowany został szczegółowy program warsztatów oraz aktualne informacje dotyczące sytuacji covidowej w Hiszpanii, warunków wjazdu do tego kraju i bezpieczeństwa w podróży (są one również dostępne na stronie https://travelsafe.spain.info/pl).

""

turystyka.rp.pl

W Meet Hiszpania udział potwierdziło ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych zainteresowanych współpracą z polskim rynkiem. Na pytania odpowiadać będzie między innymi ponad 60 dyrektorów instytucji promujących turystykę ze wszystkich hiszpańskich regionów, a także reprezentanci największych sieci hotelowych, na przykład Meliã, H10 czy Barceló. Pierwszy raz na polskim rynku zaprezentuje się rządowa sieć Paradores ze swoimi unikatowymi hotelami w historycznych obiektach Hiszpanii.

Zarejestrowani powinni pamiętać o regularnym sprawdzaniu swojego profilu na platformie Meet Hiszpania 2021 i potwierdzaniu spotkań ze stroną hiszpańską.

Popularne Trendy
Turystyczni blogerzy stają w szranki. „Odkrywamy niezwykłe polskie miejsca”
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Popularne Trendy
Idealne wakacje Polaka? Plaża, all inclusive i animacje dla dzieci
Popularne Trendy
Polska zaprasza na rowery, kajaki i wędrówki. Nowa promocja w Niderlandach
Popularne Trendy
Hiszpania ma problem z pensjami w turystyce. Kobiety zostają w tyle
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Popularne Trendy
Anna Ptak nową prezeską turystyki dziecięcej w Polskiej Izbie Turystyki