Wizz Air znów lata z Polski

Fot. AFP

Węgierski przewoźnik otworzył wczoraj wszystkie bazy w Polsce i wznowił połączenia między innymi do Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, Włoch, Norwegii i Islandii.

Wizz Air uruchomił połączenia do najbardziej popularnych krajów – czytamy w jego komunikacie.

W obowiązującym od 17 czerwca rozkładzie pojawiły się loty z Gdańska do Ålesund, Bergen, Bodø, Paryża-Beauvais, Dortmundu, Eindhoven, Rejkiawiku, Kristiansand, Oslo-Gardenmoen, Sandefjord-Torp, Stavanger, Turku, Tromsø i Trondheim, z Katowic do Burgas, Kolonii, Katanii, Dortmundu, Eindhoven, Rejkiawiku, Palmy, Splitu, Stavanger, Sandefjord-Torp i na Teneryfę, z Krakowa do Billund, Eindhoven, Rzymu-Fumicino, Rejkiawiku, Oslo i Turku, z Lublina do Eindhoven, z Poznania do Paryża-Beauvais i Eindhoven, z Olsztyna do Dortmundu, ze Szczecin do Stavanger, z Warszawy do Alicante, Barcelony, Bergen, Bergamo, Burgas, Bazylei-Miluzy-Fryburga, Budapesztu, Brukseli-Charleroi, Eindhoven, Rzymu-Fiumicino, Rejkiawiku, Madrytu, Splitu, na Teneryfę, do Turku, Sandefjord-Torp i Wiedenia oraz z Wrocławia do Eindhoven, Rejkiawiku i Sandefjord-Torp.

CZYTAJ TEŻ: Wizz Air z siódmą bazą w Rumunii

Wizz Air apeluje też do pasażerów, by w miarę możliwości kupowali bilety i odprawiali się online, korzystali z punktów samodzielnego nadawania bagażu, zachowywali dystans przy wchodzeniu na pokład i płacili zbliżeniowo za zakupy na pokładzie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Bułgaria: Numery poprawią jakość w turystyce

Obiekty oferujące zakwaterowanie, usługi gastronomiczne i rozrywkowe w Bułgarii dostaną numery identyfikacyjne. Dzięki nim ...

Hotele kuszą gości nowymi wnętrzami

Hotele przechodzą spektakularne metamorfozy. Nowymi wnętrzami będzie kusił gości warszawski InterContinental Rynek hotelowy kwitnie. ...

USA – wypadek małego samolotu z turystami

W katastrofie małego samolotu Cessna 421 w stanie Wisconsin zginęło sześć osób, wszystkie które ...

Ajia Napa nie chce pijanych turystów

Burmistrz cypryjskiej Ajia Napy ogłosił, że młodzi turyści, którzy na wakacjach tylko piją alkohol, ...

Emirates za darmo zmienią termin lotu

Posiadacze biletów lotniczych Emirates wydanych między 7 a 31 marca mogą zmienić termin podróży ...

PIT: Turystom w Grecji nic nie grozi

Do Polski wróciła dziś z Grecji grupa 25 klientów biura Itaka i 20 klientów ...