LOT połączy Wrocław z Budapesztem

Fot. Bloomberg

Od 24 sierpnia LOT zaoferuje połączenia z Wrocławia do Budapesztu. Rejsy będą obsługiwane raz w tygodniu bombardierami Q400.

Lot potrwa godzinę i 15 minut. Samolot będzie startował w poniedziałki o 13.30 i lądował w Budapeszcie o 14.45. W drogę powrotną z Budapesztu poderwie się o 15.35 i we Wrocławiu wyląduje o 16.50.

– Chcemy zapewnić pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych – deklaruje rzecznik prasowy LOT-u.Krzysztof Moczulski. – W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie.

CZYTAJ TEŻ: LOT musi wypracować na nowo model biznesowy

W ramach akcji #LOTnaWakacje polski przewoźnik wykonuje już z Wrocławia sezonowe rejsy m.in. do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Rodos, Korfu i Santorini, do Dubrownika i na Majorkę.

Z Budapesztu lot lata do Seulu. Mieszkańcy Wrocławia będą się więc mogli też przesiąść na ten samolot. Startuje on w każdy poniedziałek o 16.30.

LOT stopniowo przywraca regularne kierunki europejskie. Od września zwiększy częstotliwość rejsów na regularnych trasach europejskich, oferując kilka lotów tygodniowo do Larnaki i Nicei, a także kilkanaście rejsów m.in. do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu. Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. W sumie LOT obsługuje ponad 130 połączeń w ponad 70 kierunkach.

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Niemcy zimą wybierają Azję

Z pierwszych podsumowań niemieckich touroperatorów wynika, że klienci w tym roku chętnie jeżdżą do ...

Piłkarze Manchesteru United wypromują Maltę

Klub piłkarski Manchester United i rząd Malty zawarli umowę o współpracy, której celem jest ...

Kayak.pl: Najpopularniejszy Londyn, najtaniej do Oslo

W tym roku Polacy najczęściej latali do Londynu, największy wzrost popularności zaliczyły Seszele, a ...

Brytyjski TUI docenia agentów

Stacjonarne agencje turystyczne to wartościowy i stabilny kanał sprzedaży – uważa szef brytyjskiego TUI. ...

Sądecczyzna inwestuje miliony w turystów

Budowa czterech centrów rekreacyjno-sportowych z parkami linowymi, ściankami wspinaczkowymi i strefą zieleni na terenie ...

Wakacyjny wysyp połączeń LOT-u

Siatka połączeń międzynarodowych LOT-u wznowionych w lipcu wzbogacona została o nowe, typowo wakacyjne kierunki. ...