Branża spotkań z nowym narzędziem promocyjnym

Fot. www.pot.gov.pl/en/online-site-inspection

Polska Organizacja Turystyczna uruchomiła na swojej stronie internetowej nowe narzędzie dla branży spotkań o nazwie Poland: Online Site Inspection. To katalog miejsc do organizacji spotkań i wydarzeń w Polsce.

Katalog Polskiej Organizacji Turystycznej Poland: Online Site Inspection (po angielsku) powstał we współpracy z miejskimi i regionalnymi convention bureau i zawiera informacje na temat przemysłu spotkań w Polsce, między innymi centrów konferencyjno-kongresowych, hoteli, restauracji i obiektów unikatowych – informuje POT w komunikacie.

Dodatkowo przedstawia wizytówki miast w formie infografik z najważniejszymi obiektami i atrakcjami turystycznymi, propozycje programów incentive i materiały multimedialne miast, w tym interaktywne mapy, dzięki którym obiekty można podziwiać z lotu ptaka. Materiały mają zachęcać do organizowania spotkań i wydarzeń w Polsce.

CZYTAJ TEŻ: Dekalog bezpiecznego turysty. POT radzi, jak podróżować

Oprócz wyszukiwarki obiektów Poland: Online Site Inspection udostępnia kontakty do miejskich i regionalnych convention bureaux, rekomendowanych przez POT organizatorów kongresów (PCO) i organizatorów podróży motywacyjnych (ITC). Jak zapewnia POT, narzędzie będzie sukcesywnie rozwijane i uzupełniane.

Dotąd do projektu przystąpiły Bydgoszcz Convention Bureau, Gdańsk Convention Bureau, Kraków Convention Bureau, Lubelskie Convention Bureau, Łódź Convention Bureau, Poznań Convention Bureau, Toruń Convention Bureau, Warsaw Convention Bureau i Convention Bureau – Wrocław.

W najbliższych miesiącach w Polsce i na rynkach zagranicznych POT będzie prowadzić działania marketingowe sygnowane hasztagiem #PolandOnlineSiteInspection.

ZOBACZ TAKŻE: POT nawołuje do akcji „Zmień termin, nie odwołuj”

Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau, od wielu lat gospodarz stoiska narodowego na międzynarodowych targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie oraz IMEX America w Las Vegas, prowadzi obecnie działania online w ramach projektu #PlanetIMEX, który przenosi targi do internetu, umożliwiając podtrzymanie i nawiązywanie relacji biznesowych i działania edukacyjne w czasie pandemii – głosi komunikat.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Szykują szklany pancerz dla wieży Eiffla

Rozpoczęły się przygotowania do otoczenia wieży Eiffla kuloodporną szybą. Konstrukcja ma mieć trzy metry ...

Zwrot pieniędzy za wycieczkę nie może zależeć od decyzji MSZ?

Komunikaty MSZ dotyczące podróży ciągle się zmieniają. To nie może być podstawą do bezpłatnej ...

Genewa drożeje na wiosnę

O 22 procent urosły od lutego ceny noclegów w Genewie – podaje serwis Trivago.pl ...

Tysiące strażaków gaszą Kalifornię

Około 5 tysięcy strażaków walczyło tej nocy z 14 dużymi pożarami lasów, szalejącymi w ...

Betlej: Koniunktura na wycieczki zapewniona

Biura podróży nie muszą się obawiać o najbliższą przyszłość, bo rząd podniesie Polakom wynagrodzenia ...

GIS: Wjeżdżasz do kraju – wypełnij formularz

Formularz, który musi wypełnić każdy kierowca i pasażer samochodu wjeżdżającego do Polski można już ...