Utrzymać Polskę na pocovidowej liście podróży

Fot. POT

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie prowadzi kampanie w mediach społecznościowych, które mają zachęcić Brytyjczyków do przyjazdu do Polski po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu.

Przedstawicielstwo Polskiej Organizacji Turystycznej w Wielkiej Brytanii już teraz chce zainspirować turystów do przyjazdu do Polski po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu. Z najnowszą kampanią pod hasłem #NOWvsLATER zamierza dotrzeć do młodych odbiorców. To właśnie ta grupa, według wielu badań prowadzonych na rynku brytyjskim, najbardziej czeka na ponowne otwarcie granic. W ten sposób POT promować będzie głównie turystykę aktywną.

CZYTAJ TEŻ: Dekalog bezpiecznego turysty. POT radzi, jak podróżować

Wcześniej londyński ZOPOT prowadził już inne akcje, wśród nich #stayathome, #CityWillWait czy #Polandisbeautiful. – Nasz ośrodek był zawsze bardzo aktywny, jeśli chodzi o działania marketingowe w internecie – mówi dyrektor ZOPOT-u Iwona Białobrzycka.

– Wręcz przeciwnie, pokazała jak ważne jest bycie z naszymi odbiorcami w bliskim, choć za pośrednictwem cyfrowego narzędzia, kontakcie. Nasza komunikacja była i jest skierowana do młodych odbiorców, którzy są ciekawi Europy, a zwłaszcza jej centralnej i wschodniej części. Pandemia covidu-19, mimo że dotknęła każdy sektor gospodarki, to jednak w wyjątkowo mocny sposób odbiła się na branży turystycznej. Stąd też, analizując dane zarówno płynące z biznesu, jak i przyglądając się zachowaniom konsumenckim w tym wyjątkowym czasie, podjęliśmy decyzję o wzmożeniu naszej komunikacji poprzez przeprowadzenie nowej kampanii w mediach społecznościowych, by w ten sposób pomóc zarówno touroperatorom, jak i Brytyjczykom w utrzymaniu Polski na ich pocovidowej liście planów podróży – konkluduje dyrektor.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Booking.com chce prowizji od usług dodatkowych

Booking.com wysyła do hoteli na całym świecie informację, że będzie pobierać prowizję od usług ...

Angela Gerekou prezesem greckiej organizacji turystycznej

Minister turystyki Grecji Haris Theoharis powołał dziś na stanowisko prezesa Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej ...

Letni rozkład lotów – nowe połączenia z polskich lotnisk

539 regularnych połączeń z 15 polskich lotnisk. O 79 więcej niż w sezonie zimowym. ...

Na Lotnisku Chopina 14-procentowy wzrost

11,9 miliona osób obsłużyło Lotnisko Chopina w tym roku do końca sierpnia. To o ...

Nowe samoloty Enter Aira sfinansuje bank, firma nie chce już gotówki z akcji

DVB Bank SE sfinansuje dwa boeingi 737-8 MAX. Spółka zawiesza ofertę publiczną Enter Air ...

Niemiecki rząd ręczy za vouchery

Klienci sami zdecydują, czy przyjąć voucher zamiast gotówki za niezrealizowane usługi turystyczne. Niemiecki rząd ...