POT: Promujemy się na targach IMEX

materiały prasowe

Piętnaście biur podróży, hoteli i biur odpowiedzialnych za promowanie swoich miast w organizowaniu konferencji i kongresów wystawia się na targach poświęconych przemysłowi spotkań we Frankfurcie. Przewodzi im Polska Organizacja Turystyczna

Jak informuje w komunikacie POT, jest on jak co roku organizatorem stoiska na targach IMEX we Frankfurcie. na stoisku prezentuja się Poland Convention Burea, Krakow Convention Bureau, Lublin & Region Convention Bureau, Poznań Convention Bureau, Warsaw Convention Bureau, Artur Travel Tour Operator Poland & Central Europe, Discover Warsaw with WPT 1313, Go2Grow Go2Grow – Expresso, Supertour DMC Poland, Terra Polonia DMC Poland, Trip Group – DMC/PCO, ICE Kraków Congress Centre, Bukovina Resort, Sheraton, Westin & Luxury Collection Hotels in Poland.

Podczas trzech dni targów Poland Convention Bureau przeprowadzi prezentacje nt. Polski i odbędzie indywidualne spotkania z planistami. – Przyszłość z pewnością należy do turystyki spotkań – przekonuje cytowany w komunikacie prezes POT Robert Andrzejczyk. – Dane z naszych raportów potwierdzają, że wzrost tego sektora gospodarki turystycznej będzie miał w następnych latach istotny wkład w rozwój gospodarki kraju.

– Targi IMEX to przede wszystkim platforma do nawiązywania kontaktów i miejsce, w którym miasta, regiony czy kraje tworzą swój wizerunek jako kierunku dla przemysłu spotkań – dodaje Aneta Książek z Poland Convention Bureau. – Polskie atrakcje turystyczne, infrastruktura konferencyjna i konkurencyjny wobec ofert innych krajów stosunek jakości do ceny zdecydowanie czynią z Polski kraj, którego kandydaturę warto rozważyć jeśli chce się zorganizować wydarzenie.

Rozpoczęte dziś międzynarodowe targi we Frankfurcie potrwają do 17 maja. Polska Organizacja Turystyczna zapowiada, że w tym roku przygotuje polskie stoisko narodowe także na targach IMEX w Las Vegas i na targach IBTM w Barcelonie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Żubry w Mucznem czekają na półmilionowego turystę

Półmilionowy turysta odwiedzi wkrótce zagrodę pokazową żubrów w Mucznem w Bieszczadach. Obiekt funkcjonuje od ...

Chorwacja, Włochy, Hiszpania – co oryginalnego warto przywieźć jako pamiątkę z wakacji?

Wybierasz się na zagraniczne wakacje i nie wiesz, jakie upominki przywieźć najbliższym, by nie ...

Baszczyński: Nad Bałtykiem tkwi ogromny potencjał

Czy w Polskich Strefach klienci zjedzą kotlet schabowy? Dlaczego Grecja w tym roku zaskoczyła? ...

Turecka branża turystyczna zadowolona z ruchu turystów

Nieważne, jak wielu turystów z Dalekiego Wschodu pozyska Turcja, Europa zawsze będzie dla kraju ...

Turecka turystyka chce dogonić hiszpańską

Nie możemy polegać tylko na Niemcach i Rosjanach. Jeśli chcemy mieć więcej gości, musimy ...

TUI będzie miał jedną platformę informatyczną

TUI planuje przejście na wspólną platformę informatyczną we wszystkich krajach, w których działa. Już ...