POT: Promujemy się na targach IMEX

materiały prasowe

Piętnaście biur podróży, hoteli i biur odpowiedzialnych za promowanie swoich miast w organizowaniu konferencji i kongresów wystawia się na targach poświęconych przemysłowi spotkań we Frankfurcie. Przewodzi im Polska Organizacja Turystyczna

Jak informuje w komunikacie POT, jest on jak co roku organizatorem stoiska na targach IMEX we Frankfurcie. na stoisku prezentuja się Poland Convention Burea, Krakow Convention Bureau, Lublin & Region Convention Bureau, Poznań Convention Bureau, Warsaw Convention Bureau, Artur Travel Tour Operator Poland & Central Europe, Discover Warsaw with WPT 1313, Go2Grow Go2Grow – Expresso, Supertour DMC Poland, Terra Polonia DMC Poland, Trip Group – DMC/PCO, ICE Kraków Congress Centre, Bukovina Resort, Sheraton, Westin & Luxury Collection Hotels in Poland.

Podczas trzech dni targów Poland Convention Bureau przeprowadzi prezentacje nt. Polski i odbędzie indywidualne spotkania z planistami. – Przyszłość z pewnością należy do turystyki spotkań – przekonuje cytowany w komunikacie prezes POT Robert Andrzejczyk. – Dane z naszych raportów potwierdzają, że wzrost tego sektora gospodarki turystycznej będzie miał w następnych latach istotny wkład w rozwój gospodarki kraju.

– Targi IMEX to przede wszystkim platforma do nawiązywania kontaktów i miejsce, w którym miasta, regiony czy kraje tworzą swój wizerunek jako kierunku dla przemysłu spotkań – dodaje Aneta Książek z Poland Convention Bureau. – Polskie atrakcje turystyczne, infrastruktura konferencyjna i konkurencyjny wobec ofert innych krajów stosunek jakości do ceny zdecydowanie czynią z Polski kraj, którego kandydaturę warto rozważyć jeśli chce się zorganizować wydarzenie.

Rozpoczęte dziś międzynarodowe targi we Frankfurcie potrwają do 17 maja. Polska Organizacja Turystyczna zapowiada, że w tym roku przygotuje polskie stoisko narodowe także na targach IMEX w Las Vegas i na targach IBTM w Barcelonie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Czartery napędzają Modlin

W kwietniu Port Lotniczy Warszawa Modlin odnotował 2,9 procent wzrostu ruchu pasażerów w stosunku ...

Lufthansa odwołuje loty

Należące do Grupy Lufthnasy niskokosztowe linie Eurowings odwołały ponad 170 rejsów zaplanowanych na poniedziałek, ...

Polacy lubią wypoczywać w Portugalii

Ponad 18,2 miliona turystów skorzystało z zakwaterowania w Portugalii od stycznia do października tego ...

Australia: Będzie gorąco

W najbliższy weekend mieszkańcy Australii Południowej i Nowej Południowej Walii mogą się spodziewać wyjątkowo ...

Upadek Neckermanna? Bez większego znaczenia

Szkoda Neckermanna, ale jego zniknięcie nie będzie miało większego wpływu na rynek turystyczny w ...

Lotnisko Chopina: Najwięcej pasażerów odleciało do Niemiec

Londyn, Paryż i Frankfurt – to najpopularniejsze kierunki w jakich odlatywali w zeszłym roku ...