POT: Promujemy się na targach IMEX

materiały prasowe

Piętnaście biur podróży, hoteli i biur odpowiedzialnych za promowanie swoich miast w organizowaniu konferencji i kongresów wystawia się na targach poświęconych przemysłowi spotkań we Frankfurcie. Przewodzi im Polska Organizacja Turystyczna

Jak informuje w komunikacie POT, jest on jak co roku organizatorem stoiska na targach IMEX we Frankfurcie. na stoisku prezentuja się Poland Convention Burea, Krakow Convention Bureau, Lublin & Region Convention Bureau, Poznań Convention Bureau, Warsaw Convention Bureau, Artur Travel Tour Operator Poland & Central Europe, Discover Warsaw with WPT 1313, Go2Grow Go2Grow – Expresso, Supertour DMC Poland, Terra Polonia DMC Poland, Trip Group – DMC/PCO, ICE Kraków Congress Centre, Bukovina Resort, Sheraton, Westin & Luxury Collection Hotels in Poland.

Podczas trzech dni targów Poland Convention Bureau przeprowadzi prezentacje nt. Polski i odbędzie indywidualne spotkania z planistami. – Przyszłość z pewnością należy do turystyki spotkań – przekonuje cytowany w komunikacie prezes POT Robert Andrzejczyk. – Dane z naszych raportów potwierdzają, że wzrost tego sektora gospodarki turystycznej będzie miał w następnych latach istotny wkład w rozwój gospodarki kraju.

– Targi IMEX to przede wszystkim platforma do nawiązywania kontaktów i miejsce, w którym miasta, regiony czy kraje tworzą swój wizerunek jako kierunku dla przemysłu spotkań – dodaje Aneta Książek z Poland Convention Bureau. – Polskie atrakcje turystyczne, infrastruktura konferencyjna i konkurencyjny wobec ofert innych krajów stosunek jakości do ceny zdecydowanie czynią z Polski kraj, którego kandydaturę warto rozważyć jeśli chce się zorganizować wydarzenie.

Rozpoczęte dziś międzynarodowe targi we Frankfurcie potrwają do 17 maja. Polska Organizacja Turystyczna zapowiada, że w tym roku przygotuje polskie stoisko narodowe także na targach IMEX w Las Vegas i na targach IBTM w Barcelonie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Niemcy za wakacje płacą mniej?

Klient na stałe mieszkający w Niemczech, ale mający inne obywatelstwo, musiał dopłacić 250 euro ...

Małopolska coraz więcej zarabia na gościach

W zeszłym roku Małopolskę odwiedziło 16,7 miliona turystów. Zostawili 14,3 miliarda złotych. To nowy ...

Kreta i Wyspy Jońskie ze spadkami

W zeszłym sezonie Wyspy Egejskie Południowe odnotowały ponad 21-procentowy wzrost przychodów. To najlepszy wynik ...

Marzec niekorzystny dla hoteli z pięcioma gwiazdkami

Średnio nocleg w hotelu w marcu kosztował 250,86 złotego, czyli o 4,41 procent więcej ...

AccorHotels szuka hotelowego pokoju przyszłości

„Komunikacja”, „Dobre samopoczucie” i „Efekt wow” – to trzy kategorie, w których nagrodzono rozwiązania ...

Rosyjscy hotelarze windują ceny na mistrzostwa

Nawet o 2489 procent wzrosły ceny noclegów w tych rosyjskich miastach, w których będą ...