POT: Promujemy się na targach IMEX

materiały prasowe

Piętnaście biur podróży, hoteli i biur odpowiedzialnych za promowanie swoich miast w organizowaniu konferencji i kongresów wystawia się na targach poświęconych przemysłowi spotkań we Frankfurcie. Przewodzi im Polska Organizacja Turystyczna

Jak informuje w komunikacie POT, jest on jak co roku organizatorem stoiska na targach IMEX we Frankfurcie. na stoisku prezentuja się Poland Convention Burea, Krakow Convention Bureau, Lublin & Region Convention Bureau, Poznań Convention Bureau, Warsaw Convention Bureau, Artur Travel Tour Operator Poland & Central Europe, Discover Warsaw with WPT 1313, Go2Grow Go2Grow – Expresso, Supertour DMC Poland, Terra Polonia DMC Poland, Trip Group – DMC/PCO, ICE Kraków Congress Centre, Bukovina Resort, Sheraton, Westin & Luxury Collection Hotels in Poland.

Podczas trzech dni targów Poland Convention Bureau przeprowadzi prezentacje nt. Polski i odbędzie indywidualne spotkania z planistami. – Przyszłość z pewnością należy do turystyki spotkań – przekonuje cytowany w komunikacie prezes POT Robert Andrzejczyk. – Dane z naszych raportów potwierdzają, że wzrost tego sektora gospodarki turystycznej będzie miał w następnych latach istotny wkład w rozwój gospodarki kraju.

– Targi IMEX to przede wszystkim platforma do nawiązywania kontaktów i miejsce, w którym miasta, regiony czy kraje tworzą swój wizerunek jako kierunku dla przemysłu spotkań – dodaje Aneta Książek z Poland Convention Bureau. – Polskie atrakcje turystyczne, infrastruktura konferencyjna i konkurencyjny wobec ofert innych krajów stosunek jakości do ceny zdecydowanie czynią z Polski kraj, którego kandydaturę warto rozważyć jeśli chce się zorganizować wydarzenie.

Rozpoczęte dziś międzynarodowe targi we Frankfurcie potrwają do 17 maja. Polska Organizacja Turystyczna zapowiada, że w tym roku przygotuje polskie stoisko narodowe także na targach IMEX w Las Vegas i na targach IBTM w Barcelonie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Small Planet – pechowy początek wakacji

Od 18 godzin czekają na swój lot turyści, którzy mieli wrócić do Polski z ...

Anna Myślak odchodzi z Tour Salonu

Po wielu latach pracy przy targach Tour Salon ich dyrektor – Anna Myślak – ...

Niemcy mają więcej czasu i pieniędzy na podróże

Aż 80 procent Niemców zastanawiało się już, dokąd wyjechać na najbliższe wakacje. Z danych ...

Klienci Grecosa polecą z Modlina

Biuro podróży Grecos to kolejny touroperator, który ogłosił, że będzie zabierać swoich klientów na ...

Agenci ratują wiarę w biura podróży

Pocztówki wysyłane do klientów z ofertami touroperatorów, ulotki, ale i zaangażowanie polityków – kooperatywa ...

POT szuka chętnych na „Weekend za pół ceny”

Rozpoczęły się zapisy do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej ...