Zostań organizatorem eventów. Rusza darmowe szkolenie

Rusza seria szkoleń przygotowujących kandydatów do zawodu organizatora w branży MICE. Wykłady zapewnia Akademia Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP).

W czwartek, 22 kwietnia, podczas Meetings Week Poland, jednego z najważniejszych wydarzeń branży MICE będzie miała miejsce inauguracja dwóch pierwszych kursów nowego cyklu szkoleń Akademii SKKP online „Zarządzanie w branży MICE”.

Cały cykl to 10 kursów, na które złożą się nagrania wykładów, warsztaty i dodatkowe materiały w formie raportów i opracowań, udostępniane na platformie edukacyjnej Akademia SKKP. Wszystko razem to kompendium wiedzy o branży MICE.

Bezpłatne kursy są przeznaczone dla osób, które zamierzają nabyć kompetencje event managera, w tym studentów, absolwentów i osób bezrobotnych, szukających zatrudnienia w tej dziedzinie gospodarki, a także dla pracowników z szeroko pojętego sektora turystycznego, którzy szukają dodatkowych możliwości zarabiania lub wręcz chcą się przebranżowić – wyjaśnia wiceprezes SKKP Anna Górska, odpowiedzialna za ten projekt.

Po każdym szkoleniu i zdaniu z niego testu uczestnicy otrzymują zaświadczenie, potwierdzające jego ukończenie. Uczestnicy, którzy zaliczą wszystkie dziesięć kursów dostaną z kolei certyfikat event managera.

„Oprócz akredytacji, szkolenia Akademii SKKP wyróżnia know-how z międzynarodowych organizacji, doświadczeni wykładowcy-praktycy i kreatywne podejście do tematów” – zapewnia Akademia SKKP.

Dwa pierwsze szkolenia poświęcone będą „Charakterystyce rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii” i „Profesjonalnej organizacji wydarzeń post COVID-19”. Pierwsze poprowadzi Anna Górska, a drugie Anna Jędrocha.

Obie ekspertki mają ponad 20-etnie doświadczenie w branży MICE, związane są zawodowo z firmą Symposium Cracoviense oraz są członkami Zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Anna Górska jest również członkiem zarządu International Congress and Convention Association.

Te i kolejne kursy – będą się ukazywały sukcesywnie – będzie można odnaleźć na stronie www.akademia.skkp.org.pl.

Początek już jutro, 22 kwietnia, podczas konferencji Meetings Week Poland w ramach panelu prowadzonego przez SKKP „Nowa era najlepszych z najlepszych… – o kompetencjach, pracownikach przyszłości i świadomym przywództwie w branży MICE”.

Dodatkowych informacji udziela Anna Górska, pomysłodawca i kierownik projektu, anna.gorska@skkp.org.pl.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Balkon Julii odzyskał dawny blask

W Weronie gruntownie wyremontowano balkon Julii w domu, w którym zgodnie z legendą mieszkała ...

Cook’s Club – miejski styl życia na plaży

Thomas Cook otworzy w czerwcu na Krecie hotel nowej marki – Cook’s Club. Będzie ...

Turcja ma nowego ministra turystyki

Numan Kurtulmuş, który dotychczas pełnił funkcję wicepremiera i rzecznika rządu, został tureckim ministrem kultury ...

Austria zamyka turystykę

Dzisiaj w Austrii zamykają się lub ograniczają działalność ośrodki wypoczynkowe, hotele, instytucje kulturalne i ...

Polski Holding Hotelowy z nagrodą od Marriotta

Firma Marriott International uznała Polski Holding Hotelowy za najbardziej wartościowego partnera biznesowego wśród właścicieli ...

„Czysty i bezpieczny” – portugalski znak jakości w turystyce

Obiekty, agencje i atrakcje turystyczne w Portugalii mogą wystąpić do narodowej organizacji odpowiadającej za ...