POT szuka chętnych na „Weekend za pół ceny”

Materiały Organizatora

Rozpoczęły się zapisy do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Przedsiębiorcy mają czas na zgłoszenie udziału do 12 lutego

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to organizowana dwa razy w roku (wiosną i jesienią) akcja promocyjna, podczas której turyści mogą korzystać ze zniżek m.in. w hotelach, restauracjach czy muzeach. Jej celem jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju także poza sezonem. Mogą się do niej zgłaszać m.in. hotelarze, restauratorzy, organizatorzy imprez sportowych i placówki kulturalne.

Akcja ułatwia pozyskanie nowych klientów i zapełnienie obiektów poza sezonem – zachęcają organizatorzy w komunikacie prasowym. POT reklamować ją będzie m.in. w środkach transportu i mediach społecznościowych.

Formularz zgłoszeniowy wraz z instrukcją i regulaminem znajduje się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Rejestracja potrwa do 12 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 28 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend 15-17 marca.

Wiosną i jesienią 2018 roku ze zniżek skorzystało prawie 300 tysięcy turystów. W ostatniej odsłonie akcji swoją ofertę zaprezentowało 757 podmiotów (prawie 15 procent więcej niż w poprzedniej), obniżając cenę produktów i usług o minimum 50 procent. Z przeprowadzonego na zlecenie POT badania wynika, że ponad 90 procent przedsiębiorców zadeklarowało chęć uczestnictwa w kolejnych akcjach.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lasek: Będzie nowe otwarcie w turystyce

Stworzenie nowej strategii rozwoju turystyki, negocjowanie pieniędzy na turystykę w Brukseli, powołanie domu marek ...

Rainbow ma w Grecji swoje biuro podróży

Nazywa się Rainbow Hellas, ma siedzibę w Atenach, a na jego czele stoi Greczynka ...

Riu wycofuje się z Turcji

Hiszpańska sieć hoteli Riu, w której udziały ma też Grupa TUI, wycofuje się z ...

Bułgaria: Numery poprawią jakość w turystyce

Obiekty oferujące zakwaterowanie, usługi gastronomiczne i rozrywkowe w Bułgarii dostaną numery identyfikacyjne. Dzięki nim ...

Wizz Air: 20 milionów pasażerów w Warszawie w 15 lat

Od 2004 roku Wizz Air przewiózł na trasach z i do stolicy Polski 20 ...

IGHP: Zachodniopomorskie ma nowego dyrektora

Agnieszka Maszner z Havet Hotel w Dźwirzynie została nową dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa ...