Rejsomat.pl – kompleksowe planowanie wakacji na morzu

Moda na aktywny wypoczynek rozwija się w najlepsze, a wraz z nią coraz większą popularnością cieszą się rejsy jachtem. Tego typu wakacje, jeżeli mają być naprawdę udane, wymagają dobrej organizacji. Nie wystarczy bowiem wykupić sam rejs, trzeba także zarezerwować loty czy znaleźć noclegi. Duża ilość formalności często zniechęca potencjalnych żeglarzy, dlatego, aby ułatwić im zadanie, powstał nowy serwis Rejsomat.pl

Wszystko w jednym miejscu 

Rejsomat.pl wyróżnia się na tle innych przede wszystkim kompleksowym potraktowaniem tematu. Dzięki temu, chcąc zorganizować wymarzony wypoczynek na morzu, nie musimy już „przekopywać się” przez dziesiątki stron internetowych, oferujących wycieczki, rejsy, loty i noclegi oraz opisujących miejsca warte odwiedzenia. Teraz wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Na Rejsomat składa się bowiem bogata wyszukiwarka rejsów, wyszukiwarka lotów oraz solidna baza umożliwiająca zarezerwowanie noclegu w dogodnym dla nas terminie.

Rejsy krajowe, rejsy morskie i znacznie więcej

Niewątpliwą zaletą portalu jest szerokie podejście do tematu. Znajdziemy na nim obszerną ofertę obejmującą wyłącznie sprawdzone rejsy jachtem, w tym najbardziej popularne opcje, takie jak rejsy po Adriatyku, rejsy w Chorwacji czy w Grecji, jak również oferty bardziej egzotyczne. W tej drugiej grupie na szczególną uwagę zasługuje wciąż niedoceniana w naszym kraju Malta czy osławione Karaiby. Dla ułatwienia poszukującemu zadania, istnieje możliwość zawężenia wyników wyszukiwania do określonych kierunków, terminów i typów rejsów.

Rejsy wakacyjne, szkoleniowe i rodzinne

Twórcy portalu wzięli pod uwagę różne oczekiwania, umiejętności oraz predyspozycje poszczególnych grup urlopowiczów, w efekcie czego w serwisie znajdziemy nie tylko standardowe rejsy wakacyjne, ale też rejsy szkoleniowe. Pod tym drugim pojęciem kryją się rejsy dedykowane osobom pragnącym zdobyć lub doskonalić umiejętności i wiedzę żeglarską, celem otrzymania niezbędnych certyfikatów i, być może któregoś dnia, samodzielnego wypłynięcia w morze.

Każdy marzący o morskiej przygodzie znajdzie ofertę dla siebie. Mamy do wyboru rejsy dla singli, dla seniorów i wreszcie rejsy rodzinne, opcja która powstała z myślą o parach z dziećmi. Wzięto tu pod uwagę komfort, oczekiwania i specyfikę najmłodszych adeptów sztuki żeglowania i w konsekwencji stworzono propozycje, które są dla nich atrakcyjne i, co najważniejsze dla rodziców, bezpieczne. Takie rejsy odbywają się zwykle w Chorwacji lub Grecji, gdzie stabilna pogoda oraz mnóstwo atrakcji składają się na idealne warunki dla dzieci.

Szczegółowe opisy

Zasługującym na uwagę atutem Rejsomatu są dokładne opisy poszczególnych ofert. Klikając na interesujące nas rejsy możemy bez trudu zdobyć informacje nie tylko o czasie ich trwania i trasie, ale również o czekających nas dodatkowych atrakcjach oraz specyfikacji jachtu. Co więcej, każda wycieczka opisana jest dzień po dniu, z uwzględnieniem portów, do jakich będzie zwijała łódź oraz czasu postoju w każdym z nich. Daje to możliwość dokładnego zaplanowania nie tylko atrakcji wodnych, ale również ewentualnego zwiedzania czy posiłków na lądzie.

Nie tylko na morzu

Rejsomat to również wyszukiwarka lotów, która pozwoli nam dotrzeć do miejsc, w których odbywają się rejsy. Dzięki temu łatwo, szybko i bez konieczności żmudnego przeglądania stron kolejnych przewoźników, znajdziemy i zarezerwujemy pasujący nam lot. To również możliwość rezerwacji noclegów, kiedy już zdecydujemy się zejść na ląd. Krótko mówiąc, korzystając wyłącznie z jednego portalu dopniemy nasze wakacje na przysłowiowy ostatni guzik, oszczędzając czas i unikając niepotrzebnego stresu.

 

Mogą Ci się również spodobać

Lotnisko w Krakowie: We wrześniu ponad 800 tysięcy pasażerów

We wrześniu krakowskie lotnisko odprawiło 809,2 tysiąca pasażerów. Oznacza to 32-procentowy wzrost w porównaniu ...

Betlej: Lato 2019 sprzedaje się opornie

Bardzo duża liczba rezerwacji na sezon zimowy może świadczyć, że pogłoski o rychłym końcu ...

Koronawirus zwalnia pracowników linii lotniczych

British Airways zdecydowały o zwolnieniu 36 tysięcy pracowników. Decyzja ma być ogłoszona jeszcze dzisiaj. ...

Polska na 25. targach TT Warsaw

Kino w wirtualnej rzeczywistości, promocja obiektów wyróżnionych certyfikatami POT i ośrodków turystycznych nagrodzonych w ...

53 letnie nowości od Air France KLM

Połączenia KLM-u z Gdańska i Transavii z Katowic, nowe kierunki z Paryża i Amsterdamu ...

Singapur najdroższy do życia

Singapur, czwarty raz z rzędu, został uznany za najdroższe miasto świata Coroczny ranking przygotowany ...