Transfer połączony ze zwiedzaniem z prywatnym przewodnikiem kosztuje od 71 euro za osobę. Wycieczkę można zarezerwować w biurze agencyjnym przy zakupie wakacji. Oferta dotyczy przejazdów między hotelami w ramach wycieczki łączącej noclegi w różnych regionach danego kraju. Obecnie z nowej usługi mogą skorzystać turyści wybierający się na wakacje na Bali, Sri Lankę, do Tajlandii, Kambodży, Indii i Wietnamu.

– W przypadku dalekich podróży łączenie pobytów w kilku krajach to już wyraźny trend. Wielu gości wykorzystuje okazję, żeby po długim locie zobaczyć dwa, a nawet trzy państwa – mówi Katharina Schirmbeck, dyrektor produktu dalekiego zasięgu w TUI Deutschland.

W sezonie zimowym organizator oferuje więc po raz pierwszy pakiet „Australia spotyka Bali", obejmujący wypoczynek na indonezyjskiej wyspie z czterodniową wycieczką po północnej części kontynentu australijskiego. Na sezon 2017/2018 dużym zainteresowaniem cieszą się też wycieczki po Japonii z przejazdami wyłącznie środkami komunikacji publicznej i Kenia (dwucyfrowy wzrost sprzedaży).