Aktualizacja: 02.06.2017 19:10 Publikacja: 02.06.2017 19:10
Jak podaje Ministerstwo Sportu i Turystyki, do czasu powołania nowego podsekretarza stanu w MSiT, odpowiedzialnego za turystykę, jego obowiązki będzie sprawował sekretarz stanu Jarosław Stawiarski.
Dymisja Laska była spodziewana. W ostatnich dniach nasiliły się pogłoski na ten temat, pracownicy podległego Laskowi departamentu turystyki w MSiT w nieoficjalnych rozmowach przyznawali, że spodziewają się jego odejścia. Na jego następcę wymieniana była dyrektor generalna MSiT Alicja Omięcka. Według naszych informacji, ta kandydatura nie jest już teraz brana pod uwagę.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Lenovo jest liderem rynku komputerów PC w Polsce. Motorola jest tu jednym z liderów rynku smartfonów.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas