Laur dla Orbisu za inwestycje

Za wybudowanie Mercure'a w Krakowie, ibisa w Gdańsku i przekształcenie hotelu we Wrocławiu w kompleks ibis & Novotel firma Orbis została wyróżniona Builder Awards

Publikacja: 27.01.2017 14:38

Laur dla Orbisu za inwestycje

Foto: materiały prasowe

Nagrody przyznaje miesięcznik „Builder". Są one przeznaczone dla firm i ludzi, którzy w szczególny sposób świadczą o możliwościach branży budowlanej w Polsce. Nagrody Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Polski Herkules i Laury "Buildera" wręczono podczas uroczystej gali, połączonej z finałem czwartego konkursu dla młodych architektów.

Grupa Hotelowa Orbis dostała Laur "Buildera" 2016, przyznawany firmom i instytucjom spoza branży budowlanej, których działalność i usługi wspierają rozwój branży budowlanej, architektonicznej i działających w niej firm.

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta