Legendarne nocne życie Miami, czyli luksus w błysku świateł

Niezliczone bary i restauracje, ekskluzywne kluby nocne, unikalne neony i tropikalne palmy w jednym miejscu? Oto Miami - magiczne miasto, które nigdy nie zasypia! Już niedługo na słoneczną Florydę będzie można polecieć prosto z Warszawy. W czerwcu 2019 roku LOT uruchomi bezpośrednie połączenie do Miami!

Publikacja: 18.01.2019 10:08

Legendarne nocne życie Miami, czyli luksus w błysku świateł

Miami kojarzy się przede wszystkim z szeroką, piaszczystą plażą Miami Beach, tropikalnymi palmami i lazurowymi wodami Atlantyku. Dzięki szerokiemu dostępowi do oceanu, licznym zatokom, rzekom i portom, Miami jest wymarzonym miejscem nie tylko dla fanów sportów wodnych. Oprócz nurkowania wśród raf koralowych, surfowania, żeglowania, wypoczynku na łodziach, jachtach czy skuterach wodnych, można tu także przebyć rejs łodzią ze szklanym dnem po podwodnym Parku Narodowym Biscayne i podziwiać tropikalną faunę i florę z pokładu.

Ale to tylko część Miami. Miasto jest również stolicą luksusu. Na wyspach Zatoki Biscayne swoje posiadłości mają milionerzy i ludzie show biznesu - aktorzy, muzycy i sportowcy. Znajduje się tu między innymi willa Liz Taylor, Shakiry, Sylvestra Stallone’a i Jackie’go Chana. Niektóre z domów udostępniane są przez właścicieli, a koszt wynajęcia rezydencji wynosi… od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy dolarów za dobę. Posiadłości można również podziwiać podczas rejsu po zatoce popijając najpopularniejszy drink na Florydzie - mocno schłodzone Mojito.Miami – miasto, które nigdy nie śpi!

Miami słynie jednak - nie bez przyczyny - z legendarnego życia nocnego. W mieście pomimo zachodu słońca nigdy nie robi się ciemno. Wielu Amerykanów i turystów z całego świata przyjeżdża tu by bawić się na imprezach do białego rana. Zapełniają oni wieczorami ulice miasta spacerując i spędzając czas w barach, klubach i restauracjach.

Głównym miejscem nocnej rozrywki w Miami jest dzielnica South Beach. To tu odbywają się festiwale, wystawy takie jak Miami Fashion Week i koncerty na żywo. Tu też przyjeżdżają najbardziej znani DJ-e na świecie.

W South Beach koniecznie trzeba się wybrać na tętniącą życiem ulicę Ocean Drive. To jedno z najpopularniejszych miejsc na Florydzie słynące z najlepszych klubów tanecznych w Stanach Zjednoczonych. Piętrowe kluby z kilkoma salami, barami i zróżnicowaną muzyką sprawiają, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie.

W Miami dostępny jest szereg atrakcji, dzięki którym można podziwiać miasto nocą. Big Bus Miami Night Tour to nic innego jak nocne panoramiczne wycieczki, które pozwalają odkryć magiczne miasto oświetlone przez całą dobę i cieszyć się niepowtarzalnymi widokami. Organizowane są również wieczorne wycieczki lotnicze - Flightseeing, dzięki którym z lotu ptaka można podziwiać oświetlone wieżowce, kolorowe neony i… księżyc odbijający się w Zatoce Biscayne.

W Magic City można też poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Niektóre lokale posiadają ofertę all inclusive, która obejmuje luksusowy przejazd limuzyną do klubu, 2-godzinny otwarty bar ze zmieszanymi napojami i wejście VIP z osobistym promotorem. Wszystko po to, by bawić się w prawdziwie amerykańskim stylu!Z Warszawy prosto na Florydę

Od czerwca 2019 roku podróż na Florydę będzie łatwa jak nigdy dotąd. Polski Linie Lotnicze LOT zdecydowały się uruchomić nowe dalekodystansowe połączenie z warszawskiego lotniska Chopina do Miami International Airport.

Loty do Miami będą się odbywały w poniedziałki, środy, piątki i soboty, a podróż zajmie około 11 godzin i 25 minut. Samoloty będą startowały z Warszawy o godz. 12.05 i lądowały w Miami o 17.30 czasu lokalnego. Z Florydy będą startowały o godz. 20.05 czasu lokalnego, a w Warszawie będą lądowały o godz. 12.15.

Połączenia do Miami będą obsługiwane przez jedne z najnowocześniejszych maszyn na świecie - szerokokadłubowe samoloty Boeing 787 Dreamliner. Gwarantują one innowacyjne rozwiązania technologiczne takie jak np. utrzymywanie na pokładzie wyższej wilgotności powietrza niż w innych odrzutowcach pasażerskich. Dodatkowo podróż uprzyjemnią pasażerom podczas lotu doskonałe posiłki przygotowywane przez najlepszych kucharzy. Przy rezerwacji lotu będzie też możliwość wyboru preferowanej klasy.

Lot Warszawa – Miami będzie pierwszym tak dogodnym połączeniem Europy Środkowo- Wschodniej z Florydą. Wpisuje się to w strategię LOT-u zakładającą stały rozwój połączeń zasilających port przesiadkowy w Warszawie. LOT zadbał więc o dogodny czas przesiadek z portów w regionie, m.in.  z Pragi, Budapesztu, Kijowa i Tel Awiwu.

Bilety na bezpośredni rejs z Warszawy do Miami dostępne są m.in. na stronie http://www.lot.com/pl/pl/loty-do-miami, w biurach LOT Travel i poprzez Contact Center.

Materiał Promocyjny: LOT

Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Turystyka
Turcy mają nowy pomysł na all inclusive
Turystyka
Włoskie sklepiki bez mafijnych pamiątek