Reklama

Airbnb chce mieć własną linię lotniczą

Szef Airbnb chce, by jego firma oferowała jak najszerszy zakres usług turystycznych. W rozmowie z „The Times” zapowiada uruchomienie własnej linii lotniczej

Publikacja: 07.03.2018 07:13

Airbnb chce mieć własną linię lotniczą

Foto: Pixabay

Brian Chesky, współzałożyciel i prezes Airbnb, planuje rozwijać firmę, powiększając zakres oferowanych usług. Jednym z pomysłów jest uruchomienie własnej linii lotniczej.

– Na poważnie rozważamy wiele pomysłów krążących wokół lotnictwa, spędziliśmy już dużo czasu, badając różne możliwości – mówi Chesky w wywiadzie dla "The Times". Prezes dodaje, że Airbnb ma być miejscem, w którym zarezerwuje się wyjazd od a do zet. – Sposób, w jaki Amazon podszedł do budowania swojego biznesu, czyli miejsca, w którym można kupić wszystko, jest chyba najbardziej zbliżony do tego, co my próbujemy robić – tłumaczy Chesky.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama