Darmowy wyjazd studyjny ma zwiększyć sprzedaż wakacji w Turcji

archiwum prywatne, Filip Frydrykiewicz F.F. Filip Frydrykiewicz

150 niemieckich agentów pojedzie na bezpłatny wyjazd studyjny do Turcji. W ten sposób touroperator LMX chce wesprzeć sprzedaż kierunku zgodnie z mottem „razem jesteśmy mocni”

Pod hasłem „Meet&Greet” lipski touroperator LMX organizuje darmowy wyjazd studyjny dla 150 agentów. Od 12 do 15 maja turystyczni doradcy będą przebywać na Riwierze Tureckiej, gdzie spotkają się na warsztatach z przedstawicielami 30 hoteli, będą bawić się na plaży i grillować. W programie znajduje się też wyjazd na targ w Manavgat, wycieczka łodzią, zwiedzanie Antalyi i wybranych hoteli. Jak przyznaje w rozmowie z portalem „Touristik Aktuell” dyrektor sprzedaży LMX Mario Krug, wielu agentów waha się, czy polecać klientom wycieczki do Turcji. Wyjazd ma przekonać ich, że powinni to robić.

Turcja jest dla LMX, obok Egiptu, jednym z najważniejszych kierunków. Hasło promujące wyjazd w mediach społecznościowych brzmi #gemeinsamsindwirstark, razem jesteśmy mocni. Partnerami projektu są linie lotnicze SunExpress, agencja incomingowa World2meet i hotele Mardan Palace i Susei.

LMX powstał w 2001 roku jako touroperator pakietujący dynamicznie. Obecnie firma sprzedaje wycieczki, które powstają nie tylko w ten sposób, ale także dzięki tradycyjnemu zakupowi miejsc w samolotach i hotelach. W zeszłym roku w rankingu magazynu „Focus” LMX zajął pierwsze miejsce wśród organizatorów oferujących najatrakcyjniejsze ceny wyjazdów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

TUI wraca do drukowania i gadżetów

Jeszcze w grudniu niemiecki TUI zapowiadał, że zrezygnuje z papierowych materiałów dla podróżnych. Dziś ...

Trzy lata w zawieszeniu za żart o bombie

Na trzy lata w zawieszeniu i wyrównanie szkody przewoźnika skazał sąd pasażera, który zażartował ...

Polski start-up Hotailors z nagrodą Future Tech Award

Firma Hotailors ułatwiająca przedsiębiorstwom organizowanie i rozliczanie podróży służbowych wygrała konkurs Future Tech Award ...

Hotele we wrześniu wszystkie w górę

269,74 złotych to średnia cena noclegu we wrześniu w polskich hotelach – podaje portal ...

EuroGastro w tym roku słodsze

Konkurs dla cukierników Debic Pastry Cup na najlepszy tort deserowy to jedna z nowości ...

Hiszpańska branża turystyczna alarmuje: Upadnie 500 hoteli

Przez bankructwo Thomasa Cooka w Hiszpanii będą miały kłopoty setki hoteli – szacuje Hiszpańska ...