Nowość w Rainbow – narty w Gruzji

materiały prasowe

Biuro podróży Rainbow rozpoczęło sprzedaż kolejnej części oferty na zimę 2017/18, tym razem chodzi o imprezy narciarskie, sylwestrowe, wyjazdy na ferie i wypoczynek rodzinny

W ofercie narciarskiej touroperatora znaleźć można znane już z poprzednich lat ośrodki we Włoszech (Val di Sole i Tonale, Val di Fiemme, Val di Fassa i Sestriere) i w Andorze. Nowością  jest największy ośrodek narciarski w Gruzji – Gudauri, w którym „panują idealne warunki nie tylko dla narciarzy”. Chętnie zaglądają tutaj również – wyjaśnia w komunikacie rzecznik touroperatora Radomir Świderski – wielbiciele snowboardu i innych „nieco bardziej ekstremalnych” sportów. Turyści, którzy sami organizują sobie wyjazd na narty mogą wykupić sam przelot do Włoch, do Werony w cenie od 999 złotych w dwie strony.

Rainbow ma też 34 propozycje wyjazdów na sylwestra – 19 samolotowych i 15 autokarowych. Wśród nowości znalazły się między innymi: Mińsk, Odessa, Moskwa w połączeniu z Petersburgiem, Baku, Kijów, Neapol i Sycylia.

Z myślą o dzieciach Rainbow przygotował wyjazdy na spotkanie ze św. Mikołajem do Rovaniemi w Finlandii, a na ferie ski safari w austriackiej Dolinie Zillertal.

W ramach przedsprzedaży klienci Rainbow mogą liczyć między innymi na rabaty do 40 procent, a posiadacze Karty Stałego Klienta jeszcze na dodatkowe 2 procent opustu.

To już czwarta odsłona zimowej oferty tego biura podróży. Wcześniej ogłosił on sprzedaż wyjazdów do krajów egzotycznych („Rainbow: Na zimę proponujemy lekką egzotykę„, „Rainbow uzupełnił ofertę zimową”) i do krajów bliższych, ale ciepłych zimą („Rainbow: Trzecia odsłona oferty zimowej”).

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

PIT nie chce pustych foteli w samolotach

Polska Izba Turystyki zgłosiła trzy poprawki do najnowszego rozporządzenia rządu w sprawie ograniczeń w ...

Lotnisko Chopina nagrodzone za wzrosty

Lotnisko Chopina zajęło – według raportu organizacji ACI – pierwsze miejsce pod względem wzrostu ...

Finnair: Pokaż nam twarz zanim wsiądziesz do samolotu

Finnair testuje technologię rozpoznawania twarzy podczas odprawy na lotnisku w Helsinkach Do 23 maja ...

Coraz tańsze pięć gwiazdek

W obiektach pięciogwiazdkowych hotelowa doba staniała w sierpniu o 2,25 procent, porównuje rok do ...

Holiday Inn Express w Jasionce już otwarty

Polski Holding Hotelowy otworzył dziś swój dziewiąty hotel – trzygwiazdkowy Holiday Inn Express Rzeszów ...

Hilton zamyka hotele w Chinach

Z powodu epidemii koronawirusa amerykański Hilton, największa sieć hotelowa na świecie, zamknęła w Chinach ...