„Odkryj świat na nowo” – lato 2021 z Itaką już w sprzedaży

„Zostań z nami i odkryj świat na nowo” – pod tym hasłem biuro podróży Itaka rozpoczęło sprzedaż wyjazdów na lato 2021. Jeszcze nigdy firma nie startowała z nowym sezonem tak wcześnie.

Program Itaki na przyszłoroczny sezon letni obejmuje 712 hoteli w 46 miejscach wypoczynkowych i 138 wycieczek objazdowych do 43 krajów. W ofercie są hotele i wycieczki znane klientom tego biura od lat, „produkt od najlepszych kontrahentów Itaki, którzy czekają na gości z Polski w tym i w przyszłym roku” – zachwala organizator w komunikacie.

Tradycyjnie biuro przygotowało wiele propozycji wakacji w Hiszpanii, w tym na Wyspach Kanaryjskich i Balearach, w Grecji, Turcji i Włoszech. Wyjazdy egzotyczne reprezentowane są przez Madagaskar, Malediwy, Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i Curaçao.

Ten ostatni kierunek, który wszedł jako nowość na sezon zimowy, teraz będzie miał premierę letnią. W ofercie jest tam między innymi najnowszy, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel z ultra all inclusive.

W ofercie na lato 2021 są także Portugalia, Egipt, Tunezja, Albania, Bułgaria, Cypr i Gruzja.

Jak wyjaśnia touroperator, tak wczesne rozpoczęcie sprzedaży podyktowane jest chęcią umożliwienia turystom zaplanowania przyszłych wakacji z dużym wyprzedzeniem i dostarczenia nowego produktu współpracującym z nim agentom turystycznym.

Oferta objęta jest promocją „Marzenia w cenie spełnienia”. D 30 czerwca 2020 roku można więc skorzystać z 15-procentowej zaliczki, 3-procentowej zniżki dla stałych klientów, a w wybranych hotelach także z 50-procentowej zniżki na dziecko. Do tego w tym okresie touroperator bezpłatnie dodaje do sprzedanych wyjazdów pakiet gwarancji: najniższej ceny, niezmienności ceny i bezkosztowej zmiany rezerwacji. Za zostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku na czas wypoczynku za granicą klienci Itaki zapłacą tylko złotówkę.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Jak przywrócić Gubałówkę narciarzom?

Zakopiańska Rada Miasta rozpoczęła dyskusję na temat zmian punktowych zagospodarowania przestrzennego Gubałówki, pozwalających na ...

Konin i okolice z nową stroną internetową

Lokalna Organizacja Turystyczna Marina uruchomiła nową witrynę turystyczną promującą region koniński Stronę www.turystyka.konin.pl wyróżnia ...

Islandzka linia lotnicza Wow Air zawiesiła loty

Islandzki przewoźnik borykający się od miesięcy z problemami finansowymi ogłosił, że zawiesza wszystkie loty. ...

Thomas Cook mówi „stop” męczeniu zwierząt

Thomas Cook zapowiada, że nie będzie już oferował wycieczek do tych miejsc, w których ...

DER Touristik stawia na dalekie kraje

DER Touristik jeszcze nigdy nie uruchomił sprzedaży oferty zimowej tak wcześnie jak w tym ...

Polacy wydają mało na hotele i restauracje

Spośród Europejczyków najwięcej na jedzenie i zakwaterowanie wydają Maltańczycy, Cypryjczycy i Hiszpanie, wynika z ...