„Odkryj świat na nowo” – lato 2021 z Itaką już w sprzedaży

„Zostań z nami i odkryj świat na nowo” – pod tym hasłem biuro podróży Itaka rozpoczęło sprzedaż wyjazdów na lato 2021. Jeszcze nigdy firma nie startowała z nowym sezonem tak wcześnie.

Program Itaki na przyszłoroczny sezon letni obejmuje 712 hoteli w 46 miejscach wypoczynkowych i 138 wycieczek objazdowych do 43 krajów. W ofercie są hotele i wycieczki znane klientom tego biura od lat, „produkt od najlepszych kontrahentów Itaki, którzy czekają na gości z Polski w tym i w przyszłym roku” – zachwala organizator w komunikacie.

Tradycyjnie biuro przygotowało wiele propozycji wakacji w Hiszpanii, w tym na Wyspach Kanaryjskich i Balearach, w Grecji, Turcji i Włoszech. Wyjazdy egzotyczne reprezentowane są przez Madagaskar, Malediwy, Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i Curaçao.

Ten ostatni kierunek, który wszedł jako nowość na sezon zimowy, teraz będzie miał premierę letnią. W ofercie jest tam między innymi najnowszy, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel z ultra all inclusive.

W ofercie na lato 2021 są także Portugalia, Egipt, Tunezja, Albania, Bułgaria, Cypr i Gruzja.

Jak wyjaśnia touroperator, tak wczesne rozpoczęcie sprzedaży podyktowane jest chęcią umożliwienia turystom zaplanowania przyszłych wakacji z dużym wyprzedzeniem i dostarczenia nowego produktu współpracującym z nim agentom turystycznym.

Oferta objęta jest promocją „Marzenia w cenie spełnienia”. D 30 czerwca 2020 roku można więc skorzystać z 15-procentowej zaliczki, 3-procentowej zniżki dla stałych klientów, a w wybranych hotelach także z 50-procentowej zniżki na dziecko. Do tego w tym okresie touroperator bezpłatnie dodaje do sprzedanych wyjazdów pakiet gwarancji: najniższej ceny, niezmienności ceny i bezkosztowej zmiany rezerwacji. Za zostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku na czas wypoczynku za granicą klienci Itaki zapłacą tylko złotówkę.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Najlepsi agenci w nagrodę wyjadą do Tunezji

Sun & Fun ujawnia szczegóły planów na rok 2020

Co piąty polski turysta jadący z biurem podróży do Tunezji w tym roku był ...

Prezes Thomasa Cooka: O 17:10 zawalił mi się świat

– Bardzo, bardzo mi przykro, że klienci ucierpieli wskutek tego kryzysu. Nic więcej nie ...

Czy ustawa odstraszy turystów?

Nowa ustawa turystyczna nakłada na biura obowiązki informacyjne. Przy sprzedaży telefonicznej ich wypełnienie może ...

Branża turystyczna: Wrzesień to tykająca bomba

Ministerstwo Rozwoju: Podsumujemy efekty pomocy dla turystyki po wakacjach. Branża turystyczna: Po wakacjach to ...

Egipt: Nocą podróżujesz, w dzień zwiedzasz

Uruchomienie pociągu sypialnego między Hurghadą a Luksorem to kolejny, po uruchomieniu lotów z Szarm ...

W Grecji branża turystyczna rozmawia już o wykorzystaniu Funduszu Odbudowy

Pobudzenie inwestycji, cyfryzacja branży turystycznej, poprawa infrastruktury, zrównoważony rozwój turystyki, a także zatrudnienie i ...