Godlewski zastąpi Artura Reznera, który przechodzi w tym samym czasie do biura podróży Neckermann Podróże na dyrektora sprzedaży („Artur Rezner pokieruje sprzedażą w Neckermannie”). Godlewski w poprzednich latach pracował dla takich takich touroperatorów jak TUI czy Net Holiday. „Od wielu lat zajmuje się sprzedażą, zna doskonale produkt Mouzenidisa i będzie nadal służył agentom wsparciem” – czytamy w komunikacie biura podróży.

– Artur sprawdził się świetnie jako przedstawiciel regionalny. Rozumie potrzeby agentów i zna się bardzo dobrze na charakterystyce naszego produktu, wierzymy że jako kierownik sieci sprzedaży jeszcze mocniej zwiększy naszą obecność w biurach agencyjnych – mówi dyrektor generalny Mouzenidis Travel Georgios Vafidis.

Do zadań Godlewskiego należeć będzie zarządzanie sprzedażą agencyjną, w tym w biurach partnerskich, a także sprzedażą przez internet i infolinię.

Mouzenidis Travel Polska jest jedną z wielu spółek turystycznych greckiego holdingu Mouzenidis Group. W Polsce działa od 2016 roku. Specjalizuje się w produkcie greckim, ale w tym roku wprowadził do oferty dwa kierunki narciarskie – Bułgarię i Gruzję, a na przyszły sezon letni także wyjazdy na Cypr i do Gruzji („Mouzenidis sięga poza Grecję”).