Konferencja Itaki trwa od 9 października, a zakończy się 16 października. W jej trakcie Itaka ze swoimi sprzedawcami podsumowuje miniony sezon i prezentuje im ofertę na lato 2022 roku. Jak czytamy w komunikacie, będzie to już 33 lato z Itaką.

W trakcie konferencji touroperator wyróżnił salon franchisingowy roku i agenta turystycznego roku. W pierwszej kategorii wygrała Galeria Sfera Joanny Lorens z Bielska-Białej, a w drugiej Jarosław Sitkiewicz ze Scout Travel Kłobuck.

Czytaj więcej

Itaka: "Witaj Lato 22", czyli 500 hoteli i 200 wycieczek na przyszłe wakacje

Przy wyborze pod uwagę brano wiele kryteriów, między innymi obrót, liczbę klientów, historię, jakość współpracy z touroperatorem i opinie kierowników działów współpracujących z siecią sprzedaży. Nagrody wręczono podczas uroczystej kolacji.

W programie konferencji zaplanowano także wizytowanie hoteli z oferty Itaki na sezon Lato 2022, w tym wielu najwyższej klasy, których do tej pory nie było w ofercie tego biura podróży.

"Nie zabraknie również czasu na wycieczki i rejsy statkiem oraz odpoczynek w luksusowych hotelach Crystal Palace Luxury Resort & Spa***** i Crystal Prestige Elite*****" - zapowiada Itaka w komunikacie.

Itaka przedstawiła sprzedawcom swoją ofertę na przyszłe wakacje

Itaka przedstawiła sprzedawcom swoją ofertę na przyszłe wakacje

Itaka