„Proponujemy naszym klientom egzotyczne wakacje zarówno w krajach, które w ubiegłym sezonie cieszyły się największą popularnością, jak i na kierunkach, które niedawno ponownie otwarły się na światową turystykę” – czytamy w komunikacie tego katowickiego touroperatora.

Rego-Bis znany jest jako specjalista od kierunków bałkańskich ze szczególnym uwzględnieniem Bułgarii i Albanii, a także Turcji. Wprawdzie miał już w ofercie Zjednoczone Emiraty Arabskie, ale pozostałe dalekie kierunki to u niego nowość. Co spowodowało zainteresowanie nowym produktem?

Na pewno przykład innych biur podróży, które już zeszłej zimy z dużym sukcesem wróciły do kierunków egzotycznych. Na ich korzyść działały liberalne zasady wjazdu, nie obciążone rygorami antycovidowymi (Dominikana, Kuba, Meksyk).

Jak wyjaśnia dyrektor biura Rego-Bis Irfan Kilic, touroperator chce mieć też po prostu w ofercie produkt na zimę. Dotychczasowa specjalizacja ograniczała jego aktywność do miesięcy wiosennych, letnich i jesiennych. - Tymczasem mamy potencjał, mamy zespół i chcemy to wykorzystać – deklaruje Kilic.

Nad stworzeniem egzotycznej oferty w Rego-Bis pracuje nowo zatrudniony tam menedżer, Adam Goc. Wcześniej znany z nieistniejącego już krakowskiego internetowego biura Net Holiday.