W Nekerze ruszyła sprzedaż wyjazdów na zimę 2022/2023. W ofercie sześć nowości

Biuro podróży Nekera rozpoczęło dzisiaj sprzedaż wyjazdów na nowy sezon zimowy. W jego ofercie pojawiły się cztery nowe kierunki egzotyczne i jeden narciarski.

Publikacja: 20.04.2022 21:53

Biuro podróży pod koniec marca świętowało zamknięcie sezonu narciarskiego 2021/2022 w Słowacji, na C

Biuro podróży pod koniec marca świętowało zamknięcie sezonu narciarskiego 2021/2022 w Słowacji, na Chopoku

Foto: Nekera

Od dzisiaj można rezerwować wypoczynek na kolejną zimę w ponad 100 miejscach z Nekerą - podaje w wydanym dzisiaj komunikacie biuro podróży.

Jeśli chodzi o wyjazdy samolotem, na liście są Emiraty Arabskie, Jamajka, Dominikana, Meksyk, Cypr, Malta, Turcja i Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, La Gomera, Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria). Do tego zestawu touroperator dodał cztery nowe kierunki: Tajlandię, Mauritius, Seszele i Sri Lankę.

Kierunki samolotowe dla narciarzy to Andora i Włochy, ale i tu pojawia się nowość - góry Sierra Nevada w Hiszpanii kontynentalnej.

Trzecia kategoria oferowanych wyjazdów to same noclegi z dojazdem własnym samochodem, w tym wypadku można wybierać z obiektów położonych w Polsce, we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Niemczech, Chorwacji i Czarnogórze.

Ostatnią nowością wprowadzoną przez Nekerę do systemu rezerwacyjnego na zimę 2022/2023 są wyjazdy pod hasłem "Polska samolotem" pakietowane razem z LOT-em.

Czytaj więcej

LOT proponuje: Leć na wakacje nad polskie morze samolotem. Mamy dla ciebie pakiet

- Sprzedaż wyjazdów na lato jest dobra, klienci wrócili do biur podróży po krótkim okresie niepewności spowodowanej wybuchem wojny na Ukrainie - mówi prezes Nekery Maciej Nykiel. - A przy tym w podróżowaniu do większości krajów nie potrzeba już dodatkowych dokumentów, można przekraczać ich granice bez ograniczeń, jesteśmy więc optymistami.

- Dobrej jakości ofertę Nekery na kolejny sezon zimowy wspieramy szczególnymi warunkami sprzedaży pod nazwą "Top 7 Nekery" - tłumaczy Nykiel. - Wśród nich jest prawo do anulowania bez podania przyczyny imprezy zwrotnej z dojazdem własnym w Polsce do siódmego dnia przed jej rozpoczęciem (i zamienienie wpłaconych pieniędzy na voucher na inny wyjazd), a także możliwość zmiany nawet do siódmego dnia przed wyjazdem destynacji, hotelu lub regionu, w wypadku każdego produktu, którego składnikiem nie jest przelot regularną linią lotniczą.

Biura Podróży
Traveldata: To już wyraźny trend – im bliżej wakacji, tym taniej
Biura Podróży
Co piąty Polak zostanie tego lata w domu. Powód? Drożyzna
Biura Podróży
Dobry Ruch: Rządzący wpędzili w kłopoty turystykę, nie słuchają przedsiębiorców
Biura Podróży
Magdalena Raszewska zajmie się siecią sprzedaży agencyjnej w Anexie
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Biura Podróży
Traveldata: Mapa z cenami wakacji z przewagą zieleni – jest taniej
Biura Podróży
Dzikie krajobrazy, zabytki UNESCO – Rego-Bis pokazuje bogactwo Albanii