Radisson u podnóża Karkonoszy jest 19. hotelem wybudowanym w Polsce przez grupę hotelową Radisson – czytamy w jej komunikacie. Obiekty te działają pod pięcioma markami – Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson i Park Inn by Radisson.

Nowy Radisson ma 104 pokoje i apartamenty, których wystrój, jak głosi komunikat, „podkreśla atmosferę tutejszych gór”. Większość z nich ma tarasy lub balkony z widokiem na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską, oko mają też przyciągać „awangardowe rozwiązania” architektoniczne.

CZYTAJ TEŻ: Nowy Radisson stanie nad jeziorem

Restauracja à la carte Spice & Herb serwuje zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i te wywodzące się z lokalnej tradycji, „pełne aromatów karkonoskich ziół”. Ich uzupełnieniem są wina z polskich winnic.

W centrum spa i wellness jest basen z zewnętrzną zjeżdżalnią, całoroczne zewnętrzne jacuzzi z widokiem na góry, sauny i łaźnie, natrysk wrażeń, tepidarium, brodzik, zjeżdżalnia dla dzieci, a także siedem gabinetów, w których można skorzystać z zabiegów upiększających. Hotel ma też całodobową siłownię i klub dla dzieci Kids Club.