PHH zarobił 800 tysięcy złotych w bonach turystycznych

Od uruchomienia 1 sierpnia programu Polski Bon Turystyczny w 28 hotelach Polskiego Holdingu Hotelowego turyści wykupili ponad 2,5 tysiąca noclegów, płacąc bonami o wartości prawie 800 tysięcy złotych.

Publikacja: 23.09.2020 10:37

PHH zarobił 800 tysięcy złotych w bonach turystycznych

Foto: Fot. materiały prasowe

Prawie 800 tysięcy złotych z bonów turystycznych wpłynęło do Polskiego Holdingu Turystycznego – czytamy w komunikacie spółki. Za taką kwotę turyści wykupili w 28 obiektach ponad 2,5 tysiąca noclegów.

– Bon turystyczny był bardzo pozytywnym impulsem dla całej branży turystycznej, nie tylko dla hotelarzy. Tak jak program 500+ bon turystyczny to dobra inwestycja w polskie społeczeństwo. Beneficjenci programu w czasie podróży wydali również własne, dodatkowe środki, co miało pozytywny ekonomiczny wpływ na naszą branżę – mówi prezes PHH Gheorghe Marian Cristescu, cytowany w komunikacie.

CZYTAJ TEŻ: Dwa hotele PHH pod marką Four Points by Sheraton

Wszystkie obiekty należące do PHH od początku honorowały bon turystyczny, przygotowały też specjalne oferty dla rodzin. Teraz będą zachęcać tych, którzy jeszcze nie zrealizowali bonu, do wykorzystania go podczas city breaków.

– Jak przewidywałem wcześniej, w pierwszej kolejności na programie skorzystały hotele wypoczynkowe w miejscowościach turystycznych. Jednak już teraz możemy zauważyć zainteresowanie realizacją bonów podczas pobytów weekendowych w miastach. Chociaż bon jest realizowany w hotelach i obiektach noclegowych, to jego skutki odczuwają wszystkie firmy obsługujące turystów – podsumowuje Cristescu.

Hotele
„Zrób to dla siebie” - sieć hoteli promuje zrównoważony urlop
Materiał Promocyjny
Wykup samochodu z leasingu – co warto wiedzieć?
Hotele
Egipskie hotele muszą udowodnić, że nie szkodzą środowisku. Mają na to pół roku
Hotele
Hotelarze: Zapowiada się dobra majówka. Układ kalendarza nam sprzyja
Hotele
„Lex Kamilek” już obowiązuje, a wielu hotelarzy nawet o nim nie słyszało
Hotele
TUI: Mamy pierwszy hotel bez dwutlenku węgla