Focus Hotel Premium Sopot gotowy na kwiecień

materiały prasowe

70 pokojów, restaurację, bar, salę konferencyjną, saunę i siłownię zaoferuje gościom od 1 kwietnia 2018 roku nowy trzygwiazdkowy Focus Premium w Sopocie, obiekt należący do Grupy Kapitałowej Immobile

Focus Hotel Premium Sopot to inwestycja realizowana jest przez spółkę DSJ International. Obiekt powstaje w centrum Sopotu, przy ulicy 1 Maja 7. Pierwsi goście pojawią się w nim 1 kwietnia przyszłego roku.

Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego Modulo, opracowanego przez również należącą do grupy spółkę Makrum Projekt Management.

– Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym wzornictwem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. To będzie piękny hotel – zapowiada, cytowany w komunikacie prasowym, Łukasz Płoszyński, wiceprezes sieci Focus Hotels.

Podobnie jak inne hotele sieci, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku i darmowy dostęp do siłowni. Goście otrzymywać też będą kawę i kanapkę na wynos.

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polski paszport coraz cenniejszy

O trzynaście miejsc do góry awansowała Polska w rankingu krajów z najcenniejszymi paszportami świata. ...

Marka hoteli lti znika z rynku

Do pierwszego kwartału 2022 roku nazwa lti, pod którą działała 18 hoteli należących do ...

Prima Holiday zaprasza na ryby

Na razie najlepiej sprzedają się wyjazdy do Tunezji, ale na koniec sezonu i tak ...

Wizz Air odwołuje loty do Włoch

Wizz Air skasował ponad połowę rejsów z Polski do Włoch, które miały odbyć się ...

Kwieciński: Lotnisko Centralne bez unijnego wsparcia

Ewentualna budowa Centralnego Portu Lotniczego nie może liczyć na dofinansowanie z unijnego budżetu na ...

Lufthansa chce kupić Norwegiana

Lufthansa jest zainteresowana kupieniem taniej linii lotniczej Norwegian. Informację tę potwierdził prezes Grupy Lufthansa ...