Jak informuje spółka Focus Hotels w komunikacie, nowa odsłona witryny www.focushotels.pl odznacza się nowoczesną szatą graficzną oraz uproszczonym i przejrzystym layoutem. Goście znajdą tu między innymi informacje o promocjach.

Strona zaprojektowana została w technologii RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu łatwo przeglądać ją na urządzeniach przenośnych typu smartfon czy tablet.

Hotele Focus uruchomiły również centralny dział rezerwacji. Pod jednym numerem telefonu (44 333 33 33) goście mogą rezerwować noclegi we wszystkich hotelach tej sieci.

Focus Hotels to polska sieć miejskich hoteli biznesowych, należąca do grupy kapitałowej Immobile z siedzibą w Bydgoszczy. Należy do niej obecnie dziesięć obiektów: w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi i Chorzowie, z czego cztery działają pod marką Focus Premium. Dwa kolejne budują się w Lublinie i Warszawie (gości zaczną przyjmować w 2019 i 2020 roku).

Spółka Focus Hotels ma także biuro handlowe w Bukareszcie, odpowiedzialne za rozwój sieci w Rumunii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.