Aktualizacja: 07.08.2018 08:50 Publikacja: 07.08.2018 08:50
Foto: Filip Frydrykiewicz
Według nowego systemu pokoje na wynajem będą oceniane w ramach pięciostopniowej skali. Poprzedni schemat przewidywał tylko cztery kategorie – od jednego do czterech kluczy. Ta ostatnia oznaczała najwyższy standard usług. Kategoryzacji muszą zostać poddane wszystkie obiekty, a cała procedura, prowadzona przez pracowników Narodowej Rady do spraw akredytacji, musi się zakończyć do 31 grudnia tego roku.
Ministerstwo Turystyki już zapowiedziało, że nie przewiduje możliwości wydłużenia tego terminu. – Pięć kluczy oznacza, że obiekt spełnia wytyczne odnośnie standardu i potwierdza, że jest to miejsce luksusowe oferujące wyspecjalizowane i spersonalizowane usługi dla gości – komentuje nowy system Grecka Federacja Turystycznych Obiektów Zakwaterowania (Greek Confederation of Tourist Accommodation Enterprices – SETKE). Zdaniem organizacji nowy system lepiej odzwierciedla sytuację w branży.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas