Program powstał w 1988 roku, czyli 30 lat temu. Jest w nim zapisanych 32 miliony klientów Z okazji okrągłej rocznicy Best Western ogłosił, że ci, którzy uczestniczą w programie od jego powstania, dostaną dożywotni status Diamond Select. Status Diamond Select wiąże się z 50 procentami bonusowych punktów za pobyt, wyborem upominku lub punktów po przyjeździe i gwarantowaną dostępnością noclegów - informuje biuro prasowe firmy w komunikacie.

"BWR to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie wygasają, a członkowie mają dostęp do najlepszych promocji. Odbiór nagród jest możliwy przy mniejszym poziomie punktów niż u konkurencji, a darmowe noclegi można wykorzystać w dowolnym hotelu sieci Best Western na świecie, bez okresów wyłączonych z promocji. Dodatkowo, członkowie mają dostęp do specjalnych stawek i mogą otrzymywać do 10 procent zniżki na każdą noc i wymieniać punkty na darmowe noclegi, które wliczają się do puli noclegów potrzebnych do osiągnięcia kolejnych poziomów programu. Wreszcie, osoby korzystające z programu mogą zdobywać karty podarunkowe od najpopularniejszych partnerów handlowych, rozrywkowych czy lotniczych" - zapewnia sieć w komunikacie.

Jak dalej wyjaśnia, uczestnicy programu dostają również cyfrową kartę członkowską, która pomaga w łatwy i wygodny sposób uzyskać dostęp do numerów członkowskich, salda punktów i ekskluzywnych ofert i promocji.