To umowa na usługi przewoźnika lotniczego na sezony Lato 2021 i Zima 2021/2022.

– Podpisanie umowy przedłużającej współpracę ze spółką Rainbow Tours, jednym z naszych długoletnich partnerów to kolejny pozytywny sygnał, który świadczy, że turystyka międzynarodowa wraca do normalności – komentuje członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Aira Andrzej Kobielski, cytowany w komunikacie tej firmy. – Za nami trudny rok. Tym bardziej cieszy, że wracamy praktycznie na wszystkie kierunki wykonywane dla Rainbow Tours przed pandemią.

Te kierunki to Grecja, Turcja, Wyspy Kanaryjskie i Egipt. Przez cały rok Enter Air będzie też latać dla Rainbowa do Mombasy w Kenii.

CZYTAJ TEŻ: Rainbow zamówił w Smartwingsie loty za 50 milionów złotych

Umowa została zawarta na czas określony, do 30 kwietnia 2022 roku i reguluje świadczenie przez Enter Air „usług lotniczego przewozu osób i bagażu”. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do precyzyjnego ustalenia, jej ostateczna wartość może różnić się od podanego szacunku. Rozliczenia z tytułu umowy będą realizowane bowiem na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych – zastrzegają strony.