Touroperator ogłosił właśnie start sprzedaży sezonu lato 2022. W systemach rezerwacyjnych udostępnił ponad 60 najpopularniejszych w jego ofercie hoteli. Jak podkreśla w komunikacie, są to w większości obiekty oferowane na polskim rynku jedynie przez niego.

Położone są w Bułgarii (przeloty do Burgas i Warny), Grecji (wyspa Samos), na Riwierze Tureckiej, w Egipcie (Hurghada, Marsa Alam i Szarm el-Szejk) i w Tunezji (kontynentalna i Dżerba).

CZYTAJ TEŻ: Rainbow zaczął sprzedawać Lato 2022. Na początek dla rodzin i wymagających

W sezonie letnim przyszłego roku, między 1 maja a 31 października, Sun&Fun zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy (nowość – Samos), Wrocławia, Poznania (nowość – Marsa Alam) i Gdańska (nowość – Burgas).

– Ruszamy ze sprzedażą na przyszły rok wcześniej, bo jak pokazał bieżący sezon turyści wrócili do podróżowania i przewidujemy, że wielu z nich będzie skłonnych do planowania kolejnych wakacji z wyprzedzeniem – mówi dyrektor generalny Sun & Fun Holidays Semir Hamouda, cytowany w komunikacie. – Nasze flagowe hotele, duże zniżki i elastyczne warunki rezygnacji lub zamiany na pewno ich zainteresują.

We wszystkich wymienionych kierunkach Sun & Fun Holidays zamierza organizować animacje dla dzieci i dorosłych pod szyldem klubów Croco Club i Blue Club.

– Jednym z naszych hitów tego lata była zielona grecka wyspa Samos – zapewnia Hamouda. – Skłoniło nas to do zwiększenia liczby miejsc w hotelach na tej wyspie. W 2022 roku będzie można polecieć tam bezpośrednio nie tylko z Katowic, jak w tym roku, ale i z Warszawy.

Również do oferty egipskiej touroperator dodaje hoteli. Najwięcej w rejonie miejscowości Marsa Alam, do której będzie latać dwa razy w tygodniu, w tym pierwszy raz z Poznania.

W kolejnych dniach i tygodniach Sun&Fun zamierza poszerzać ofertę przez dodawania kolejnych hoteli w systemach rezerwacyjnych.