Będzie tam nadal pełnił swoją rolę, kontaktując się w imieniu touroperatora z siecią sprzedaży agencyjnej w regionie północnej, wschodniej i centralnej Polski, a dokładnie w województwach mazowieckim, pomorskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i lubelskim. 

Jak informuje Sun&Fun, Matijcio zastąpił na tym stanowisku Agnieszkę Hammami, która obejmie stanowisko kierownika sieci sprzedaży. 

Grzegorz Matijcio jest związany z branżą turystyczną od wielu lat. Z wykształcenia jest handlowcem i marketingowcem po Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Wcześniej pracował w Wakacje.pl i w Prima Holiday.

Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem (ma patent sternika żeglugi śródlądowej) i szantami, które chętnie śpiewa przy gitarze – dodaje biuro podróży.

Poza nim zespół kierowników regionalnych tworzą

Arleta Plewczyńska - region zachodniej i centralnej Polski (wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, zachodnio-pomorskie) i Patrycja Krybus - region południowej Polski (śląskie, opolskie, podkarpackie i świętokrzyskie).